Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartják szégyennek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják szégyennek a szüzességét 22 évesen? Szerintem az a szégyen hogy 16-17 évesen már nem szüzek a fiatalok főleg a lányok

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Senkit nem érdekel, hogy te mit tartasz szégyennek.
2017. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekelsz
2017. febr. 3. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom szégyennek, ha valaki szűz 22 évesen, és azt sem, ha nem szűz 16 évesen. Miért lenne ez szégyen? Akkor az, ha gőze sincs a szex veszélyeiről, csak bhäszik orrba-szájba, aztán meg itt sír, hogy két hete késik a menzesze, pedig időben kivette a pasi, ill. túrós a farka, mert fitymaszűkülete van, mit csináljon.
2017. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan érdekel nem ez alapján választok... Sokkal fontosabb hogy az illető hölgy milyen ember?
2017. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még szerintem az ember ilyenkor még félig meddig gyerek és utálom az olyanokat akik azt àllitják gáz 20 felett
2017. febr. 3. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se szégyen. De az baj ha te elítélsz ismeretlenül másokat!
2017. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Mindketten hatalmas szégyenek vagytok.

Attól még, hogy te 22 évesen szűz vagy, nem kell azokat becsmérelned akik előbb elveszítették.Ezt csak azért mndod, hogy szégyen, hogy magadat jobb színben tüntesd fel.

Aki 15 évesen veszti ez SZERELEMBŐL, az teljesen normális, a lényeg, hogy az ember kívánja, és szeresse a partnerét, ezt neked 22 évesen már tudnod kéne.

16/L

2017. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyik sem szégyen. Én 16 évesen már nem voltam szűz, nem tartom cikinek. Fel voltam rá készülve, és a mai napig azzal a sráccal vagyok, akivel anno először lefeküdtem (23 éves vagyok). Ugyanúgy nem tartom szégyenletes dolognak azt, ha valaki 22 évesen szűz.

De ez a "főleg lányok" hozzáállásod - na ez gáz. Ne legyél már szexista.

2017. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na a 7es tipikus tini ribi
2017. febr. 3. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

#7: Hidd azt,hogy normális 15 évesen elveszíteni, de attól még nem az. :)

Gondolom, te 15 évesen vesztetted el, ezért háborodtál fel. Holott a kategória sem neked való, menny innen aludni.:)

2017. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!