Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akiknek van fleshlight...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akiknek van fleshlightja, használat után fertőtlenítő spray-t használtok meg púdert, vagy csak hintőporozni szoktátok? Melyik a jobb, ugyanolyan a hintőpor mint a púder? Könnyű belőle kimosni a spermát, ha bele mentek el?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én használat után szappanos vízzel kimosom,ennyi.
2021. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 angolora ***** válasza:

Sajna nem teljesen értem a kérdést, mit értesz hintőpor és púder alatt? a spray szerintem elhanyagolható ha jól használat után meleg szappanos vízzel megmosod. A Fleshlight Renew Powder az hosszútávon hasznos ,mert egy idő után a fl anyaga elkezd szétbomlani/porzani na most Powder használatával ez az idő később jön el, illetve az fl kicsit kevésbé lesz ragadós.

Illetve az is jó kérdes hogy a fl hivatalos Powderjét érdemes-e sok ezer forintokert megvenni amikor az elméletileg szimpla kukorica keményítő amit sokkal olcsóbban meg kapsz

2021. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bele sem hintőpor, sem púder, mert utána használat előtt azt is le kellene jó alaposan mosni. Kiszárad az hintőpor nélkül is. Szappanos vízzel lemosod, letörlöd és kész.
2021. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom ahogy a 3as leírta. Esetleg ha tudom,hogy sokáig nem használom akkor beszórom a púderrel (ami nálam sima kukorica keményítő)
2021. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, fertőtlenítő sprayt viszont használok hozzá. Elmondom szappannal befújom és elöblitem. De a szappan is bőven elég meleg vízzel. Az elején csak az volt nekem is.
2021. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én azt olvastam hogy szappanal ne mossam el mert elrontja az anyagát husszútávon nem lesz már olyan jó. ezért van speciális tisztítója.

a kukarica keményítő vagy gyári hintőpor, visszaépíti az anyagát mikor beszórod és hagyod állni. így mégtovább marad új állapotu.

2021. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől mosom szappannal is. Valóban írják róla, de sok helyen azt is , hogy lehet. Már megvan 1 éve, még nem károsodott a szappantól.
2021. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 angolora ***** válasza:

[link]

itt nagyon profin leírták

2021. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is meleg szappanos vízzel kiöblítem, megtörölgetem szárítom kicsit és kész
2021. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én mikor megvettem mindig beszórtam tisztítás után de később már csak elmostam és kész.
2021. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!