Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó/rossz ötlet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó/rossz ötlet egy nőnek ovuláció idején elveszíteni a szüzességét, hogy meglegyen a "természetes síkosítás"? (18/L)

Figyelt kérdés

Tény, hogy a peteérés az a pontja a hónapnak, amikor a legnagyobb a veszély a teherbeesésre, de az óvszerhasználat alap, plusz tervezek utána esemémy utáni tablettát is bevenni, biztos ami biztos, már felírattam a nőgyógyászommal (Bár a páromnak már volt partnere korábban, szóval van tapasztalata. Nem hinném, hogy annyira rettegnem kéne attól, hogy kiszakad az óvszer).


Azért gondoltam erre a megoldásra, mert attól tartok, hogy annyira ideges leszek és zavarban leszek a szituációtól, hogy a hüvelyem nem fog tudni eléggé kitágulni és benedvesedni a (lehetőségekhez mérten kevésbé fájdalmas) aktushoz. Mindegy, mennyi szeretet és bizalom van köztünk, nekem akkor is ez lesz az első. Nem tudom félvállról venni és úgy tenni, mintha semmiség lenne.


Tudom, hogy első behatolás lévén valószínűleg mindenképpen fájdalmas lesz, de nem akarok rátenni még egy lapáttal azzal, hogy még a megfelelő nedvesség/ellazultság sincs meg hozzá, és nem tudom, hogy az egyszerű síkosító mennyire oldaná ezt meg. Ovuláció idején viszont nem kell félnem ettől, mert akkor bármiféle erőfeszítés nélkül nedves az intim területem (még tisztasági betétet is használnom kell a sok átlátszó váladék miatt), és valószínűleg a hüvelyem is "befogadókészebb".


Mennyire helytálló az elméletem? Nem lenne jobb ilyen esetben a peteérés idejére időzíteni az első alkalmat, megfelelő védekezes mellett?


Bocsánat a kérdésért, csak nem akarom elmondani ezt a felvetést a páromnak, amíg nem tudom biztosra, hogy tényleg ésszerű és nem egy rossz megoldás.



2021. márc. 5. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne görcsölj erre igy ra mert nem fog menni.

inkabb igyal meg ket felest elötte :D

2021. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ennyire nem kell paranoiásnak lenni. Ha haszbnáltok óvszert az már bőven véd a nem kívánt terhességtől. Az eseményutáni egy baromi nagy hormonlöket, nőgyógyász kell hogy felírja, és drága is. Szóval azt semmiképp nem ajánlom.

Én évek óta óvszerrel szeretkezem, egyetlen egyszer sem szakadt ki, szóval ne aggódj ezen mert felesleges.

Az első alkalommal én is baromira aggódtam és ideges voltam, de kellő előjátékkal és ujjazással bőven meg lehet teremteni a hangulatot, és nem lesz semmi baj. :) Az a léyneg, hogy bízz abban, hogy a párod óvatos lesz és figyel rád, adjatok időt annak, hogy te is megnyugodj és ellazulj, aztán nem lesz semmi baj.

2021. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Csicuki ***** válasza:
92%

Teljesen mindegy hogy mikor lesz az első alkalmad akkor csináld amikor készen állsz rá.

Ne gondold túl. Az esemény utanira nem lesz szükség azt tényleg csak akkor vedd be ha beléd élvez gumi nélkül vagy kiszakadna bár nem tudom hogy lehet kiszakítani a gumit nekem még sose sikerült XD


21N

2021. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. márc. 5. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de kib.ottuk sz.r az elméleted! Egy részről az esemény utáni egy hormon atombomba, szét fogja teljesen trollkodni a ciklusodat. Nem rendszeres fogamzásgátlásra való, hanem a "kisebbik rossz" elve alapján működik, ha baleset történik.

Másrészről nem az ovutól függ a lubrikáció, hanem ad1. egyénfüggő, ad2. mennyire kívánod a partnered, ad3. mennyire engeded el magad, ad4. mennyire figyel rád, hogy el tudj lazulni.


Összefoglalva: elég a gumi, ha az nem szakad akkor NEM kell esemény utáni. Engedd el magad és ne görcsölj rá, ha a fickód is figyel rád akkor sínen lesz minden.

2021. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5: Értem. Nem terveztem bevenni az eseményutánit, csak ha valami gond adódna a gumival, ami nem valószínű.


Az viszont akkor rendben van, ha akkor szeretném, hogy megtörténjen, amikor éppen alapból is elég nedves vagyok (ami nálam ovuláció környékén van)? Ez a része nem gond, ugye?

2021. márc. 5. 13:01
 7/12 Csicuki ***** válasza:
100%
Nem van aki menstruáció ideje alatt is él nemi életet szóval nem lehet belőle probléma de egy víz alapú síkosító sose rossz ha a síkosításon aggódsz nagyon
2021. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 miért lenne gond? Ha úgy érzed hogy jobban el tudnád engedni magad mert ovud van akkor csináld akkor. Ne keseredj el ha elsőre nem lesz minden flott, kell idő az összecsiszolódáshoz is. Ha viszont az megvan akkor élvezni fogod (nem csak ovu idején). Ne a "körülményeken" rugózz annyit, hanem jól válaszd meg a partnered (mondjuk szeresd, meg ő is téged vagy "ilyesmi").
2021. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
gumi mellé sok gyártó automatikusan ajánlja is a síkosítót, szóval nyugodtan használjatok, ha a természetes nem lenne elég. Stressz miatt benne van a pakliban sajnos. Egyébként meg úgy álljatok hozzá mindketten, hogy a másiknak a legjobb élményt akarjátok adni, és ne várjatok kölcsönösen semmit. Volt már olyan első alkalom, aminél úgy stresszelt a lány, hogy velem képtelen volt foglalkozni, én meg egy percig sem bántam. Megmasszíroztam a hátát, kielégítettem vagy háromszor kézzel-szájjal, aztán összebújtunk. Másnapra megjött a bátorsága, hálából olyan ébresztőt kaptam reggel, hogy csak lestem. Ez is lehet egy járható út. A legfontosabb, hogy olyat válasszatok, ami mindkettőtöknek komfortos. Első alkalommal ne feszegessétek a határokat, bőven lesz rá lehetőségetek.
2021. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Te inkább ne szexelj!
2021. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!