Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elakarok menni egy örömlányhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarok menni egy örömlányhoz. Természetesen higiéniás keretek közt (óvszer használata, fürdés) Ami visszatart tőle, hogy később felvétellel zsarol vagy előugrik egy kigyúrt alak a szekrényből... Győr környékéről vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azok a személyek véleménye érdekel aki már volt vagy rendszeresen jár prostihoz!

2021. jan. 31. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvétellel nem zsarolhat, ha elmúlt 18. Egy kigyúrt pali meg miért jönne ki a szekrényből? Ez nem túl valószínű.
2021. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvegye a pénztárcám, telefonom, kocsikulcsom
2021. jan. 31. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem... nem készít felvételt hogy zsaroljon, meg nem ugrik ki a szekrényből sem senki. Felvétel: tud egy számot egy nevet rólad semmi mást, nehéz úgy zsarolni valakit ha nem tudod ki :)

Szekrényből kiugrás: van egy nap 8-10 vendége, egyet befenyít, valaki úgyis feljelenti ugrott az összes ügyfél. Keres sima "melóval" napi 100-150k-t úgy hogy békén hagyja a rendőrség, nem fogja kockáztatni egy "üzemi" prosti ezt egy rablási üggyel (mert ha kiugrik a szekrényből a gorilla akkor az bizony az). Ettől még minden lány telójában van legalább 1 szám akit felhívhat ha a kuncsaft agresszív vagy más gond van vele.

A legnagyobb kockázat hogy elkapsz valamit, vagy ha őrizetlenül hagyod a brifkód, értéktárgyaid akkor valaminek lába kél (jóval kisebb eséllyel jelentgetnek fel az ügyfelek ha eltűnik ez-az - és a rendőrség sem száll rá annyira egy szimpla lopási ügyre - mint egy rablásnál).

2021. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged valaki nagyon besz.ratott, vagy nagyon dus a fantáziád. (De az is lehet, hogy magadat ijesztegeted mert tulajdonképpen nem is akarsz ilyen helyre menni.)
2021. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Igekötők harmadik szabálya: ha az igekötő és az ige között egy harmadik szó áll, akkor külön írjuk: "El akarok menni". Általános iskola alsó tagozat. Szívesen!
2021. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rövid magyar helyesírás órát, de erre nem voltam kíváncsi!!!
2021. febr. 1. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Csak segíteni akartam ;)
2021. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már Győrben is voltam, meg Pesten sokszor. Semmi para.


Ha ilyen előfordulna, szerintem minimum egy ilyen sztori/felvétel megtalálható lenne a neten. De gondolom te se találtál, pedig kerestél.


A helyedben a herpesztől félnék.

2021. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!