Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harisnyafétisnek számít az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyafétisnek számít az, ha beindít a harisnya viselése? Nők esetében egyáltalán fura ez a fétis? Férfiak (akiknek ez nem fétise), mit reagálnátok, ha a barátnőtök elmondaná, hogy nála ez a helyzet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy felizgat, ha hordod? Nekem bejönne, csak azért legyen szex nélküle is :)
2021. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Kamu... Ilyen csaj nincs! :)
2021. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ilyen lány. De nagyon sok pasinak bejönnek a harisnyás lábak. Nekem is.
2021. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm a választ! 🤗

#2, #3: Pedig vagyok... 😀 És biztosan van sok más nő is így, maximum nem is gondolkoztak el sosem azon, hogy esetleg egy valós fétisnek számít a harisnyák iránti imádatuk.

2021. márc. 5. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, de nincs olyan szerencsém, hogy ilyen barátnőm legyen😪
2021. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Én lábfétises vagyok, jobban izgat, ha mezítlábas a nő, de egy átlátszó harisnya is érdekes tud lenni pl: klumpában.
2021. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es és 3 as válaszolónak


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Jajjj. Te nem rég óta lehetsz 'benne az internetbe'. :)

Ezeknek a nőknek ez csak egy plusz pénzkereseti forrás. Szerinted nekem a kontakjaim között nincs legalább 1000 db ilyen...?

Ők felismerték, hogy ez sok pasinak bejön, hajlandóak is költeni rá. Nagy részüknek ott a Patreon link, vagy modellek, vagy eladják a használt harisnyájukat, fehérneműjüket. Ébredj már fel ember!


Olyan HÉTKÖZNAPI nő, akit ezt tényleg izgat és élvezetből hordja, és itt él közöttünk, na az nem sok van! Én még nem találkoztam vele mindenesetre...

2021. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert a 2 dolog teljesen kizárja egymást EMBER? Nem lehet hogy tényleg szeretik is ezeket hordani és még pénzt is keresnek vele?? Igaz a fétis az már egy külön szint de nekem pl a volt barátnőm is eléggé szeretett ilyesmiket hordani és neki nem volt belőle plusz bevétel.
2021. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetnék, de akár ismerkednék is ilyen lánnyal, nővel. Én is szeretem a harisnyás és szép női lábakat.
2021. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!