Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, csajok, volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, csajok, volt már harisnya-fetisiszta barátotok, alkalmitok? Mi a véleményetek ezekről a fickókról?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem,csak láb.
2020. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem
2020. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Volt. Nem érdekel. Csinálja mással.
2020. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, alkalmi.


A legszexibb harisnyámat vettem fel a találkára :)

2020. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi volt

Maga a fiú elég furcsa

De nagyon ügyes volt mindenben, úgyhogy nem panaszkodom

2020. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem,nekem ne trutyizza össze a harisnyámat.
2020. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak télen vastag harisnyára húzok zoknit, ha már elég hideg van hozzá. De olyankor a harisnyát veszem alulra, és arra rá a zoknit. Vastag harisnyánál nem érződik annyira a zokni, és abból a szempontból jó, h felszívja az izzadságot, mivel a nylon víztaszító hatású, ezért ha nincs rajtam zokni is, akkor a csizma kapná a nagyját.

Vékony harisnyához tutira fel nem vennék, pont azt szeretem benne, h milyen vékony, és alig érzem, a cipőbe, h van a lábamon bármi. Nem beszélve arról, h ha valamiért le kéne vennem a cipőm, kellemetlenül érezném magam, mert szerintem elég béna látvány egy harisnyára húzott kis titokzokni. Amúgy sem valami kényelmes viselet, mert a zokni előbb utóbb le fog csúszni a harisnyáról, főleg, ha túl selymes anyagú a harisnya. Pár éve volt egy bokacsizmám, ami minden harisnyámat kilyukasztott egy bizonyos helyen, többször nézegettem próbáltam kitapogatni, de semmi hegyes,vagy éles dolog nem volt benne, de minden egyes harisnyámat tönkretett. Kb a 10-15 után elegem lett, és kipróbáltam, h zoknit vettem rá. Na az bevált, a harisnya megúszta a dolgot. Onnantól kezdve azt a csizmát csak úgy vettem fel, h zokni is volt a harisnyán, de akkor sem szerettem úgy lenni, de kénytelen voltam. Viszont azt a csizmát már leselejteztem, szóval mostanában nem kellett harisnya zokni kombó, és remélem ez így is marad.


Pont fordítva: ha zoknit húzol a harisnyára, azzal kíméled a harisnyádat, legalábbis azon a részén, ahol rajta a zokni. Pont, h a cipők dörzsölik ki a harisnyát, főleg azok, amiknek ilyen bőrszerű a belseje, nem textil. Van néhány olyan cipőm, ami durván amortizálja a harisnyáimat. Viszont ezekhez nem vehetek zoknit, mivel alkalmi cipőkről van szó (főleg magassarkúk, balerinák), azt meg olyan puruttya dolog vastag zoknival felhúzni.

Viszont, ha téged nem zavar, és meg tudod oldani, h ne látszon a zoknid, akkor szerintem nyugodtan hord együtt a kettőt, mert a harisnyádnak tutira jót tesz. De csak akkor, ha a zokni van felül. Fater második felesége hordta úgy, h alulra a zokni, rá meg a harisnya. (Átlátszó, vékony harisnya) Igazából már akkor sem értettem, mert borzasztó idétlenül nézett ki, a harisnyák talpa össze vissza szakadozva, és még kényelmetlen is volt elmondása szerint...

2020. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!