Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan pasikról akiknek bejön a cuckold?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak akik arra izgulnak ha más dugja meg a barátnőjüket.

Benne lennétek ilyesmiben ha a párotok vágyna rá?


2021. márc. 5. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha kiderülne azonnal dobnàm. Azt jelentené hogy szarba se néz.
2021. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Egészségére! Én nem akarok magam mellé ilyen párt
2021. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Agyatlan degenerált baromnak tartanám.
2021. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én benne lennék ha ezt szereti
2021. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Tudod mi a legjobb módszer erre? Tartsd titokban, de csináld úgy, hogy megcsaljon a párod. Ő azt hiszi, hogy ezzel majd megsért, de te közben élvezni is fogod. :)
2021. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Dobnám azonnal
2021. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Csak ilyen pasit keresek. Lenne mellettem ő, akivel eljarok utazgatni, vesz nekem ezt azt, itt ott hagyom, hogy rám masszon, de mellette azzal szexelek akivel csak akarok. Mivel fiatal vagyok, nem akarok egy pasival élni, a komoly kapcsolatot csak később szeretnék.


Viszont ha szerelmes vagyok a pasiba, akkor nem akarok cuckoldban élni, vagy hát kitudja 🤷

2021. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Van egy pasi aki hajt rám (régen valamikor jártunk is), és amikor megtudta, hogy randizom valakivel, teljesen felizgult tőle, hogy úgy megnézne, miközben szexelek mással, és hogy mennyire hülye amiért így gondolja, de őt ez valamiért izgatja. Ja és persze ő is megd.gna.

Elég fura számomra, de végülis....

Ő egyébként cseppet sem sub típus, az ágyban sem és a normál életben sem, vagyis emiatt is furcsa volt ez a fantáziája.

2021. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Benne lennék. F
2021. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
A férjem egy szexi férfias pasi, mégis szereti látni, ha vele együtt még egy férfit kényeztetek. 13 éve boldog házasságban!
2021. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!