Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha ezt kérne a párotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha ezt kérne a párotok, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször jut eszembe az a gondolat (ami egységként izgat is), hogy mi lenne, ha a feleségem azt mondaná, hogy akkor most nyalj ki! Tehát utasítana, és nekem azt kellene tennem amit mond. Többször is eljátszaná, és az ő öröme lenne a lényeg. Utána meg mondjuk nem elégítene ki engem, sőt hozzam sem érne, kb úgy mint egy domina. Nem tudom miért izgat, ha “főnököset” játszana velem, de sokszor eszembe jut. Ezt verjen ki a fejemből, vagy nem olyan beteg, mint elsőre tűnik?
2021. márc. 5. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen benne semmi beteg. Nem vagyok egy domina típus, azt szeretem ha a pasi a domináns fel de ezt tudnám teljesíteni néha ha szeretne
2021. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, végülis neki hátránya nem származna belőle, szerintem mond neki nyugodtan, hogy legközelebb éles helyzetben legyen kicsit agresszívabb a szexuális magatartása.
2021. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most megnyugodtam.

Azt hittem, hogy valami kutyás-kakis-kötözős baromság jön.

2021. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hagyyyá hee
2021. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi beteg nincs ebben, akár szerepjátékként is felfogható. Nyugodtan vesd fel neki, igazából számára nincs vesztenivaló.
2021. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem örülne neki😀

( Legalábbis magamból kiindulva)

Én lennék a legboldogabb ha a pasim elmondaná mire vágyik, főleg ha azzal nekem okozna " örömet"😉

2021. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első részével nincs bajom, ma is mondtam a páromnak olyat hogy "Szerintem inkább nyalj ki", mert arról vitatkoztunk hogy reggelizzünk vagy előbb masszirozzuk meg egymás lábát XD

De én is inkább szub vagyok, ha "dominát" játszom, akkor is az a része izgat, hogy a párom utána átvezlszi az irányítást. Szóval permanensen nem tudnám ezt teljesíteni.

2021. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mintha a páromat hallanám. Pont ez a mániája. Aztán mikor "ott hagynám" elkezd könyörögni. De én meg nem vagyok egy igazi domina típus, mindig bűntudatom lesz.. persze utána nagyon örül, aztán pár nap múlva kérdezi, hogy mi lenne ha egyszer szigorú lennék vele? Aztán kezdődik az egész előlröl.

Nem könnyű a férfiakkal.


Az a tanácsom h ha elmondod a feleségednek ezt a vágyad akkor járulj hozzá annyival h ha megcsinálja neked (azaz épphogy nem cisnálja meg...) akkor betartod a szabályokat tehát nem kezdesz el könyörögni meg ilyenek.

2021. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki. De mivel nem az az igazi Domina típus, ezért vonakodott tőle. Eddig 2x történt meg a dolog, azaz hogy orálisan kielégítettem addig, amíg nem mondta hogy elég. Először 3x ment el, ez jó hosszú volt, majd második alkalommal 2x sikerült elélveznie (este majd másnap reggel). Mivel nem az az attitűd, ezért kissé vicces volt ahogy belemarkolt a hajamba, és oda nyomta, de a reggeli kelés sem volt különb, amikor felébredtünk, mutatott a puncija felé, hogy akkor jó lenne ha....

Szerintem egyszerűen ez egy beállítottság, ami vagy megvan az emberben vagy nem. Ha valaki szereti a masikat, akkor nehezen lesz ennyire “önző”. De lehet hogy tévedek. Rossznak nem volt rossz, de nem volt annyira határozott, mint ahogy vártam.

2021. márc. 7. 15:19
 10/13 anonim ***** válasza:

sztem ne legyél telhetetlen, ez már h reggel egyből ezzel indított, sztem azt jelenti hogy igencsak nyitott a dologra..


sokan szubmisszívek azt rontják el h konkrét forfatókönyvvel készülnek és tulajdonképp ők akarják megmondani mit csináljon a domináns fél.


tanuld meg élvezni a párod élvezetét, hagyd h kibontakozzon, a szubmisszivitásodat abban éld ki h minden legyen úgy ahogy neki a legmegfelelőbb, legkényelmesebb. az én barátnőm is domináns és nálunk ez azt jelenti h megtanultam elfogadni h nem a fantáziáim lesznek nonstop megvalósítva, hanem az ő élvezete az első. és van h egy hétig nem kívánja a szexet/orális szexet van h napponta. és megtanultam várni és élvezni azt a gondolatot h akkor van szex amikor ő akarja.

2021. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!