Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha a párotok ilyet kérne tőletek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bután hangzik a dolog.

Szeretném megkérni a páromat, hogy udvaroljon nekem, járjunk randizni, stb. Mintha új lenne az egész.


Rájöttem, hogy ez nekem hiányzik. :( Barátnőkkel beszélgettünk néhány hete, végighallgattam a sztorikat, hogy épp merre pasiznak, első randik, ismerkedés, stb... És azon kaptam magam, hogy irigy vagyok. Hogy ez nekem is hiányzik.


Mielőtt elhordanának itt néhányan mindenféle könnyű nőnek: eszemben sincs megcsalni a páromat, szakítani sem vele, szeretem, közösen tervezzük a jövőt. Viszont elég viharosan jöttünk össze anno (barátok voltunk előtte), és valahogy ez az egész férfi-nő játék kimaradt nálunk. És most jöttem rá, hogy ez nekem hiányzik.


Szeretném azt érezni, hogy egy kicsit küzd értem, hódítson meg, varázsoljon el.

Csak fogalmam sincs, hogy ezt hogy mondjam el neki, szinte biztos vagyok benne, hogy olyasmit reagálna, hogy biztos már nem szeretem, vagy hogy lökött vagyok, mert nekünk már nem randizgatások kellenek.


Ti hogy reagálnátok, ha a barátnőtök ilyet kérne tőletek?

(25N 30F, másfél éve együtt)



2016. ápr. 18. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha ez az egész férfi-nő játék nem maradt volna ki, akkor sem lenne gáz ilyet kérned X év után, ugyanis előbb-utóbb ellaposodnak a kapcsolatok és ez egy egész jó módja annak (később), hogy kis életet lehessen lehelni a kapcsolatba.


Én jól reagálnék egy ilyen kérésre.

2016. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Okos férfi alapból tudja, hogy egy nő érdeklődését így lehet hosszútávon fenntartani és tesz is érte magától :-P

De mondjuk első körben hívd el te randizni, készülj meglepikkel, hátha leesik a tantusz, hogy viszonozni kellene. (Mondjuk másnál nem másfél év, hanem 15 év után szokott ilyen probléma felmerülni)

2016. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé magamba néznék, ha az asszony ilyet kérne tőlem. Szerintem ez alap...
2016. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen "normális" kérés, viszont arra figyelj, hogy TE is tedd bele a magad részét, vagyis törekedj a párod meghódítására.

Pl. amikor a párom vacsorázni visz, akkor alap, hogy különösen kicsípem magam, smink, frizura, olyan ruha, amiről tudom, hogy szereti, plusz alatta szexi fehérnemű... ;) Tehát nem csak tőle várom el a hódítást, hanem én is hódítok, amolyan "női módon".

2016. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Én nem vennék túl jól egy ilyen kérést...Mivel személyes sértésként értékelném az ilyesmit...Nálam ugyanis megrögzött szisztéma volt mindig is az, hogy NEKEM nincs szükségem arra sohasem, hogy bármely hölgyet is "meghódítsak", mivel az adott hölgynek AZONNAL belém "illett esni" halálosan, ABBAN A PILLANATBAN, ahogy meglátott...Hát akkor egy ILYEN hozzáállásu fickó mint amilyen én, ugyan mit tudna reagálni egy ilyen kérdésre? Felháborító sértésnek venném...(De persze ahogy mondani szokás, minden férfi más, úgyhogy a te partnered valszeg némileg rugalmasabban is reagálhat egy ilyen kérésre,úgyhogy szerintem mond meg neki őszintén, hogy mi a titkos vágyad, hátha megért, és kedvezően reagál majd a kérésedre...Egy próbát megér a dolog,nem?)
2016. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Régi kérdés, de még mindig aktuális.

Nem tudom, hogy tudnám igazán elmagyarázni páromnak, mit szeretnék.

Többször került elő a téma, de nem lett belőle semmi. Nagyjából az alábbi válaszokat kaptam:


- Mi már együtt vagyunk, nekünk nem randi kell, azon már túl vagyunk. (Tehát nála a "randi", mint olyan, kifejezetten az ismerkedős dolgokat jelenti, a találkozóink, közös programjaink neki nem azok.) Oké, végül is ez csak megfogalmazás kérdése, mellékes.

- Nincs pénzünk arra, hogy folyton eljárjunk erre meg arra. Nekem meg a séta a parkban nem program, szerinte. (Korábban mondtam hasonlót, mikor azt próbáltam kifejteni, hogy nem minőségi együtt töltött idő, ha minden nap sétálni megyünk, mert akkor elveszíti a varázsát.)

- Ő igazából nem tud, meg nem is szeret szervezni, ha ilyet akarok, csináljam én, nekem jobban megy.

- Különben sem jó, mert ha várom, hogy pl. jövő szombaton elvisz valahova, és nem jön össze, akkor csak csalódás lesz belőle, hogy minek.


Kifogás szagú a dolog, tudom, de én inkább azt érzem, hogy csak nem érti, miért is lenne jó ez. És nem tudom, hogy magyarázhatnám el.

2016. máj. 15. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!