Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves szűz fiútól minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz fiútól minden lány menekül ha megtudja?

Figyelt kérdés

Minden normális lánynál ez negatív dolog? Esetleg van olyan akinek ez előny?

Nem az az oka hogy igénytelen, elhízott, buta vagyok. Mert gondolom ilyenkor sokan erre gondolnak. Nincs visszataszító kinézetem, meg emberileg is normális vagyok szerintem. Csak nincs szerencsém a lányoknál, mert nincs jó dumám.


2021. márc. 6. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Oh kisfiú. Túl sokat vársz az élettől. Szűz vagy de bombázókat akarsz ez szerintem gáz.


Normális NŐnél egyáltalán nem hátrány ha szűz vagy. Előnynek sem mondanám. Főleg ha ő is szűz és fél az elsőtől... De semmiképpen nem hátrány.


Egy kis ribinél biztos hátrány. De ha sok-sok lóvéd van őket se fogja zavarni.


Egy értelmes nőnek nem kell jó duma. Legyél intelligens és kedves. Ha bombacsajt akarsz pedig gazdag. 🤷🏻‍♀️

2021. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Miért lenne? én személy szerint jobban örülnék ha szűz lenne a pasim, mint annak, hogy átment eddig már 100 lányon. Most aki emiatt menekül tőled, amellett amúgy se lenne mit keress, mert az nem szerelmet keres. Nem kell megfelelni az embereknek ezt sose felejtsd el :) értékes vagy.

22L

2021. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Ne foglalkozz a hülye kommentelőkkel. Mindnek magával van baja :)
2021. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként egy szóval se mondta hogy bombázó kell neki :)) nem értem miért kell utálkozni folyamatosan egy normális kérdésen. Borzalom ami itt folyik.
2021. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Bomba rbancnak nem fogsz kelleni. De egy értelmes lánynak igen.
2021. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egy lány szemében negatív ha a pasi szűz, de nem kizáró ok. Persze ha szerencséd van és megtalálod az igazit őt nem fogja érdekelni. Veszítsd el a szüzességed valakivel ha ennyire zavar. Szedj össze egy csajt, nem olyan nehéz, mint hiszed :)
2021. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem kizáró ok, vannak csajok akik egyenest vadasznak a szűz pasikra. Tavaly előtti nyári kalandom volt, bar 22 voltam, de egy ikertestver pár megtudta hogy szuz vagyok, elkezdtek harcolni ertem :D eleg fura volt kerdeztem hogy miert nem 3asozunk aztan vegul a szebbik kiszalt a bulibol mivel parja volt, a normalisabbal meg osszejottek, de az se volt sokkal normalisabb :D
2021. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy menekül, csak könyörgöm, ne lehessen már az arcodról is leolvasni, hogy azon izgulsz, hogy hogyan kéne bevallanod már a bemutatkozás után következő mondatodban, hogy még szűz vagy!


Lazíts már egy kicsit!


Biztosan láttál már meztelen nőt, és nagyjából azt is sejted, mit hogyan kell csinálni vele. És ez úgysem az első randin lesz, plusz minden értelmes szexuális aktus kommunikációra épül, tehát elmondjuk, mi jó, mit hogyan szeretnénk.


Inkább legyél humoros, jófej, udvarolj, dicsérd, szeresd azt a lányt, a többi meg majd kialakul! Ja, és a méreted sem kell kiírni a homlokodra, mert a lányok nagy részét nem elsődlegesen ez befolyásolja a tartós kapcsolat kialakításáról szóló döntésükben. ;)

2021. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
A prostik nem menekulnek ha eleget fizetsz
2021. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
4, nem mondta, hogy bomba rbanc kell neki, de azért jó előre szólni, hogy a lotyóknak nem kell szűz pasi. De egy értelmes lány nem fogja elutasítani.
2021. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!