Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifejezetten kövér hölgyek,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten kövér hölgyek,hogyan élitek meg,ha egy férfi vonzónak, szépnek,izgatónak tart benneteket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.Volt olyan nő,aki azt mondta,hogy nem vagyok normális,ha ő bejön nekem.Abszolút leértékelte magát,csak azért,mert nagyon kövér volt.Ezek szerint,az a férfi,aki vonzónak tartja a túlsúlyos nőket nem normális?

2021. márc. 6. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség túlsúly és elhízás között, ugye tudod?
2021. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom.Én az elhízott,rendkívül kövér nőkre gondoltam,amikor a kérdést kiírtam.
2021. márc. 6. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm 180 centi 105 kg.Úgy néz ki olyan a külseje, kisugárzása vonzza a pasikat.

Sokszor heti szinten volt más pasija.

nyári időben mikor szoknya vagy egyrészes nyári ruha volt rajta, volt hogy koccanás is volt a parkolóban miatta.

Utána meg oltári veszekedés mert a csávónak ott volt a felesége, ő is látta mit néz, barátnőm meg jót röhögött rajtuk.

2021. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nála jóval nagyobb súlyú nőkre gondoltam. 180 cm,105 kg max. molett nő.
2021. márc. 6. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jólesik nekem. :3
2021. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem akarja elhinni ha így gondolod.

Engem visszautasított már egy molett nő, mondván ne szórakozzak vele!

Én meg lestem mint hal a szatyorba, hogy most mi van.

2021. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is voltam már így. Hogyan bizonyítsam be,hogy tetszik,ha szóba sem áll velem.Tényleg egyszer azzal kosarazott ki egy 175 kg-os hölgy,hogy nem vagyok normális,ha őt vonzónak tartom.Levelezésig jutottam csak el vele,nem akart randizni sem.
2021. márc. 6. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Kifejezetten jó pasik flörtölnek velem, de miért kellene emiatt kiváltságosank érezni magam? Úgy értem miért ne lehetne ez, csak azért ,ert nem 50kg vagyok.

A mostani párom pl kigyúrt, heti többször jár edzeni, nagyon szépen ki van dolgozva a felső teste. Ami nekem plusz hogy fekete (néger)

Én 90kg vagyok, 170 cm.

2021. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uhh akkor jól sejtem, neked minden este alaposan alád van rakva...
2021. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!