Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor szexelek a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szexelek a barátnőmmel és kemény, gyors reszelelés van, akkor úgy mennyet kellene bírnom?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem élvez a barátnőd.
2021. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Amíg a Mennybe nem repül a cunci. Kövess engem, én már milliószor elvittem őt. 🙂
2021. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy ő élvezze, és akkor te is sűrűbben elvezhetsz 😉
2021. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát az én párom ilyenkor olyan 8-9 percenként közel van ahhoz, hogy elmenjen, de mire szólna, hogy kicsit lassabban fogja csinálni, addigra én nyöszörgök hogy pihenjünk XD Így összesen olyan 40-70 percig birja, de sok szünettel.
2021. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem időre mérik a jó szexet, úgyhogy ahogy az #1-es írta, addig amíg a párod el nem jut a csúcsra és/vagy azt nem mondja elég nem bírja tovább.
2021. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KittyhOWO ***** válasza:
100%
Szia egy kis női vélemény is bele eshet a dologba, igaz? Én például nem igazán tudok elmenni vagina kényeztetés útján , azonban ugyanúgy élvezem én is, mivel nálunk egymás fétise is szóba jöhet így ez olyasmi mint egy fogalmazás ha mondhatom így. van benne bevezetés tárgyalás és befejezés. Vannak benne szünetek is kisebb pihenők, de szerintem ne időre menj egy szeretkezésnél hanem addig csináljátok ameddig mind a ketten élvezitek és még nem estek össze a fáradtságtól. Persze arra is gondoljatok, hogy másnap meló fel kell kelni ;)
2021. márc. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!