Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a srácnak csak 16 centis a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srácnak csak 16 centis a farka, attól még lehet élvezni/érezni az anált?

Figyelt kérdés

Első anális alkalmam lenne vele.

Kíváncsi vagyok milyen az anál, de nem tudom ahhoz mi az ideális méret.



2021. márc. 7. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem fogsz érezni semmit mondd neki hogy jó keményen tegye be egyből előjáték nélkül, minimum 20 centi kéne legyen hogy élvezd...
2021. márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak? Elmondom neked te baromarcú, hogy a valóságban kb. 20%-nak,ha van ekkora. A legtöbbnek kisebb, meg kb 2-3%, akinek 17 vagy felette.
2021. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

#2: Ezt amúgy honnét veszitek páran? Nekem 17 van és eddig 1 szűz csaj kivételével minden lány azt mondta, hogy teljesen rendben van a méretem, jó is volt velem az ágyban, de már találkoztak nagyobbal is.

Kétlem, hogy majdnem minden csajnak, akihez közöm volt, azzal az általad említett 2-3%-al találkozott volna...

2021. márc. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 KittyhOWO ***** válasza:
100%
Szia szerintem meg se próbáljátok egyből betenni magát a péniszt igazából úgysem menne bele, kell hozzá jóó sok síkosító ezen felül pedig alapozó tágítás ujjakkal
2021. márc. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
"Csak" 16 centis? Ez már az átlag felső határa, hogyne éreznéd...
2021. márc. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
#2 te mégis miről beszélsz?! 😁 Kategória nem mond semmit, ugye? 😂
2021. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szétszakad a popsid 16 cm től. Pont jo
2021. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Análba még nagy is ;)
2021. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menjetek neki elsőre így. Egyik exbarátnőmmel elmentem bulizni és buli után megbeszéltük, hogy akkor nyomunk egy anál menetet. Persze rommá sikosítoztam és egyből rá mentem, persze nem sikerült mert fájt neki, sohatöbbet nem próbáltuk. Ennek megvan a menete, ha nincs benne tapasztalatod.
2021. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dugj fel magadnak egy ekkora vibrit a korpásba és egyből meg fogod tudni hogy milyen érzés oda egy tizenhat centis péló. Szerintem nem fogsz nagyobbért síránkozni.Amúgy kíváncsi lennék hogy eddig mekkora lőcsökkel dugattad magad hogy kicsinek tűnik ez a méret?
2021. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!