Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A zokniba lábat mosni teória...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zokniba lábat mosni teória igaz?

Figyelt kérdés
Ha igaz,akkor miért fizet sok ember a rosszlányokon gumis szexért? Nem értem hogy az emberek miért nem maximalisták és miért érik be kevesebbel.A szexnek pont az a lényege,hogy a 2 test egymásba simuljon, érintkezzen ott lent ha 2 között egy gumi van akkor már nincs értelme az egésznek.Rengeteg ismerős és jómagam is egyszerűen képtelen óvszerrel szeretkezni.A tudat elegendő, hogy lelankadjon, és az egésztől elmenjen a kedve. Bármennyire is hihetetlen, de egy nagyon erős csalódottságot előlegez meg a gumi gondolata is.
2021. márc. 7. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Akkor járj a nemibeteggondozóba, ha az kellemesebb. Ha qrvához mész kell. Ha meg normális lánnyal csinálod, egy szavad sem legyen, ha terhes lesz. Vagy alap, hogy ő védekezzen, csak, hogy neked jobb legyen?
2021. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nektek semmibe sem kerül felhúzni egy gumit, ha mi fogamzásgátlót, hüvelygyűrűt, spirált használunk, rengetek mellékhatása lehet.

Szedtem fogamzásgátlót, tönkre tette a bélflórám és a hüvelyflórám. Állandóan émelyegtem, hánytam, fájt a gyomrom, ment a hasam, hüvelyfertőzéseim voltak tőle. Arról ne is beszéljünk hogy nem minden nő tudja ezeket használni, mert mondjuk trombózisra hajlamos vagy migrénes vagy pajzsmirigy betegsége van.

2021. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

"A szexnek pont az a lényege,hogy a 2 test egymásba simuljon, érintkezzen ott lent ha 2 között egy gumi van akkor már nincs értelme az egésznek."


Ja,az a lényege meg a gyerek is abból lesz. Ez egy ilyen sportág. Ha valakit csak az élvezet érdekel az sem gond, csak legyen tisztában a kockázattal. Utólag reklamációnak nincs helye.

2021. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert megéri néha áldozatot hozni. Jobb a gumi, mint a nemi betegségek, a terhesség, az abortusz vagy épp gyerektartást fizetni. Felesleges ez a műhiszti a gumi körül. Ezt a kis kellemetlenséget ki lehet bírni, hidd el nőként kicsit más dolgokat kell az embernek mérlegelnie, ha védekezési módot választunk.
2021. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

"szexnek pont az a lényege,hogy a 2 test egymásba simuljon"


Nem. Nem az a lényege. Gyerek vagy még, hokizzál tovább. Mellesleg én is utálom az óvsuert, de jobb mint megbetegedni. Mert az nincs ráirva senkire, hogy esetleg beteg ott lent.

2021. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szex elsősorban a reprodukciót szolgálja, nem pedig az élvezetet. Az csak egy motiváció ahhoz, hogy egyáltalán kedvünk legyen szaporodni. Ha csak az élvezet miatt csinálod, a teherbeejtés pedig nem a célod, akkor el kell fogadni, hogy védekezned kell.
2021. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról hallottál már hogy trombózis, embólia, hirtelen halál... ?

A hormonális fogamzásgátló életveszélyes lehet ha egy olyan nő szedi akinek véralvadási problémái vannak. Már pedig ez elég gyakori, sokan nem is tudnak róla.

2021. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Isten mentsen meg egy olyan pasitól, akinek egy gumitól lelankad. Hogy számítson így az ember normális teljesítményre?? Te nem férfi, hanem egy nyafka kislány vagy a szememben. L.
2021. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne terheljük már fölöslegesen a nők szervezetét ilyen hülyeségekkel. A fogamzásgátlók sok problémát okozhatnak, ahogy azt már előttem leírták páran. Ezek a bogyók nem is mindig használnak és könnyen becsúszhat egy gyerek.

Én is képes vagyok felhúzni a gumit és nincs is vele semmi bajom. Az erekcióm is teljesen rendben van.

Ha lelankad a farkad a gumitól, az nem azért van, mert nem bírod, hanem azért, mert puha pöcs vagy!

2021. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem a 13:40-es vagyok, de te miért húztad fel magad ennyire? Személyesen megérintett a komment, esetleg gyerekkori sérelmek bújtak elő? Indulatos akkor lesz az ember ha érzelmileg fontosak számára a hallottak/látottak. Szóval?
2021. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!