Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nincs több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nincs több menet egymás után, se reggeli/délutáni szex, vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, heti 2-4 alkalommal találkozunk, ilyenkor mindig van szex, de csak este. Eddig az exeimmel mindig volt több menet egy este alatt, illetve legtöbbször reggel is ágyba bújtunk. A mostani barátommal ilyenek nincsenek, egy menet alvás előtt és ennyi. Kicsit rosszul esik, mert ilyenkor nem reagál arra sem, ha én ,,bepróbálkozok". Úgy érzem nem kíván eléggé.

2021. márc. 7. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mások az igényei, ő nem igényli a több menetet egymás után
2021. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Üdv a valóságban, ahol nem minden a szex körül forog!
2021. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Örülj neki ha az egy meg van naponta, rövidesen hetente lesz majd egy.
2021. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, én se bírok több menetet, csak pár óra szünettel. F
2021. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én másfél éve vagyok együtt a barátommal és eleinte nekem is volt ilyen érzésem. Igazából csak annyi hogy mindenkinek mások az igényei napi egy abszolút jó ha nem kívánna akkor annyi se lenne szerintem. Nekem többször van erre igényem mint neki és egyből azt hittem, hogy akkor biztos nem szeret de én se erőltethetem rá amikor ő nincs olyan hangulatban. Nem lehet ő se mindig készenlétben hogy nekem mikor lesz hozzá kedvem. Ha annyira szükséged van többre próbálj vele beszélni és mond el hogy neked mi a problémád hátha tud rá megoldást találni, de fontos hogy ne erőltesd rá mert azzal tényleg elveheted a kedvét. Csak gondolj bele mi lenne ha fordítva lenne és neked nem lenne hozzá kedved de ő napi többször nyomná neked hogy ő most csinálni szeretné. Én pl féltem attól, hogy jaj akkor később majd kevesebb lesz aztán semennyi. Hát nem. Volt hogy neki volt hozzá többször kedve volt olyan időszak hogy nekem és nyilván olyan is hogy mindkettőnknek ugyanolyanok voltak az igényei. Plusz másfél év után is ugyanúgy megvan a napi egy azért úgyhogy szerintem minden megbeszélés kérdése és hogy meg tudd érteni a másik helyzetét is. Remélem ezzel tudtam kicsit segíteni.
2021. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huhh akkor jó, köszönöm a válaszokat. Már kicsit megijedtem, hogy nem tart elég kívánatosnak, vagy valami ilyesmi a baj.
2021. márc. 7. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenki hatlövetű Joe.
2021. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nálam sem volt soha egy nap egy szexnél több már a kapcsolat kezdetén se, szerencsére páromnak is elég volt ennyi. F
2021. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Legalább nem un rád, mint az eddigiek.
2021. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!