Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Uraim! Olyan írjon akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Uraim! Olyan írjon akit bármilyen okból zavar, hogy a barátnője fèrfi nőgyógyászhoz jár? Hogyan kezelitek magatokban a dolgot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Úgy kezelem, hogy felfogom, hogy megvizsgálja egy orvos.
2021. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Zavaar? Hogy odafigyel az egészségére? Aztán ha terhes lesz és járhat havonta mit csinálsz, eret vágsz? Esetleg majd otthon megszül? Szerintem egészséges gondolkodású embert ez nem zavar. Ahogyan abban sincs semmi ha te nő urulógushoz mész.
2021. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nem írok, mert fogalmam sincs, hogy nő, vagy férfi a nőgyógyásza, mivel nem érdekel. :)
2021. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mivel tisztában vagyok vele, hogy sokkal több a férfi nőgyógyász, és valamiért ők a legjobbak a szakmában, igy természetesnek vélem. Persze tudok olyan hülyét, ako féltékeny emiatt.
2021. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

hát nézd muszájból voltam urológusnál, technikailag megujjazott egy férfi, elég szar volt, inkább hozzámbujt, megölelt.

hasonló volt az én viselkedésem is az első alkalma után az új férfi nőgyógyászánál, konkrétan ő aggódta szét magát h mit fogok szólni, semmit, orvosi vizsgálat, nem swinger klub.

2021. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Leszarom. Egy orvos megvizsgálja.
2021. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyan is ír akit zavar? 🙂

Nekem alapvetően az "ujjbedugással" van bajom. Ha úgyis ultrahangoznak, akkor mièrt van szüksèg erre is...

2021. márc. 9. 17:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kit zavar egy orvos? Ha etikátlan vagy orvosilag nem indokolt az előfordulhat körzeti orvosnál is. Kizártnak tartom, hogy hosszútávon fennmaradna egy ilyen orvos.
2021. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Ujjbedugás?

Tudod oda nagyobb dolgot is betuszkolnak egy ujjnal. Keress rá a nőgyógyászati kacsára. Mellesleg elmondanám ha még nem tudnád, egy nőnek baromi kellemetlen ez a vizsgálat. Nem csak testileg, lelkileg is. Az ég világon semmi intim nincs benne, ha azt képzelnéd. Vajúdásnál több ujjal is felnyúlnak a méhszájig. Terhesség elején hüvelyi ultrahang van (hasonlít egy péniszhez).

Itt a probléma veled van. Változtass ezen mert egy nő életében fontos szempont az egészség, rendszeres nőgyógyászati kontroll.

2021. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Senki sem mondta, hogy ne járjanak a nők nőgyógyászhoz... Sőt! Annyit nem èrtek egyedül, mièrt kell ujjal is matatnia bent, ha úgyis van kacsa meg ultrahang.

Egyèbként a kèrdèsemből szerintem kiderül, hogy szeretnèk ezen változtatni, azért kérdeztem a fèrfiakat (akiket ez zavar) arról, hogyan kezelik!

2021. márc. 10. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!