Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 45éves szomszédasszonyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 45éves szomszédasszonyom a 35éves pasijával és a 22éves lányával él. Mekkora esélye van hogy a pasi meghegeszti a lányt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 00:44
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
62%

#29


23 éves felnőtt nő vagyok, nekem is megvan mindenem, ház autó, állás, IT területen dolgozom nagyon sokat keresek és egyáltalán nem szorulok rá a qrválkodásra, vagy szülői támogatásra.

Szegény szülők gyermeke vagyok, úgyhogy kitartás és mentalitás kérdése az egész, aki el akar valamit érni az már fiatalon is sikeres lesz! A másik oldal mindig talál valami kifogást ami akadályozza a sikerében!

2021. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%

#32


Van aki elhiszi és van aki nem, igazság szerint nekem attól nem lesz rosszabb az életem mert egy idegen ember azt mondja hogy nem igaz, pedig ez a kőkemény igazság.

Vidéken lehet olcsó házat vásárolni, autóból sem a legdrágabb kell,akkor 23 évesen mi az akadálya?

4 éve dolgozom, IT területen amivel lehet kaszálni rendesen.

Sok olyan fiatal tini kisgyerekkel találkoztam már aki tehetségesebb mint én a 4 éves tapasztalatommal!


Kitartás, alázat ennyi a titok.


Arra nagyon kíváncsi vagyok hogy te mivel foglalkozol!

2021. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
49%

ja, hogy vidéki vagy :) cseppet más a helyzet.

Kitartás meg alázat :D jó, persze aki meg albérletben él, netán szüleivel, azok tuti lusta szrok...van ám egó, de mire . anyukám ennyit tudsz felmutatni, hogy jól keresel, elég szomorú


Ettől függetlenül nem releváns



Mert a kérdés az, hogy vagy-e olyan beteg, hogy a párod lányát megdugnád, mert korban ő is belefér. hát ez maga az undor.

Mikor én 22 éves voltam egy 35 öreg volt mellém. , és igen egy 35 éves érett férfi máshol tart mint egy 22.


Majd tíz év múlva nézz vissza

2021. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
20%

#34


"Kitartás meg alázat :D jó, persze aki meg albérletben él, netán szüleivel, azok tuti lusta szrok...van ám egó, de mire . anyukám ennyit tudsz felmutatni, hogy jól keresel, elég szomorú."


Kérlek, másold már ki azt a részt a kommentemből ahol azt ecsetelem hogy milyen lusta senki az, aki albérletben él, vagy a szüleivel! Ja, hogy ilyet nem is írtam!

Nagyon becsülöm a kitartó, szorgalmas embereket, abszolút nem nézem le őket, ezt csak te gondolod így!

A semmiből építettem fel az életem, lehet nem luxusélet de igenis büszke vagyok rá, és szavaiddal élve "van mire"!

Ha már ennyire személyeskedünk, neked "van mire"?

Gondolom, hogy okkal hagytad figyelmen kívül a kérdésem, szóval neked nincs "mire" és csak az irigység, keserűség beszél belőled!


"Mert a kérdés az, hogy vagy-e olyan beteg, hogy a párod lányát megdugnád, mert korban ő is belefér."


Így van, én nem is a kérdésre reagáltam, hanem arra hogy valaki a 22 éves felnőtt nőt meg gyereknek tartja!

Nem egészséges a nagy korkülönbség ez tény, de azért egy 22 éves nőt gyereknek nézni...

2021. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
30%

Istenem de kis buta pics.a vagy 🙂

Igen, mivel nem adom ki magam egy anonim oldalon, és nem érzem úgy, hogy egy koránál is butább kislánynak bizonygassak, bizonyára így van :D

Valószínűleg nem tudnék bármit hazudni, ha ezen fesznegenék.


Pici pökhendi nulla vagy, aki azt hiszi kur. va menő, mert van vidéken egy háza

"aki el akar valamit érni az már fiatalon is sikeres lesz! A másik oldal mindig talál valami kifogást ami akadályozza a sikerében!"

Ha esetleg elfelejtetted volna mit írtál. Te nem sikeres vagy, szimplán jól fizető állásod van. És alázatról ne beszélj, mert pont te nem vagy az.


A szövegértelmezéseddel pedig súlyos bajok vannak...

Te pl. 22 se vagy.

Vannak persze értelmesen, kár, hogy nem te és nem releváns.

Senkit nem érdekelt ebben a posztba, te minek érzed magad


És igen, kur.va irigy vagyok

Bár autóm valóban nincs, mivel nincs jogsim, nekem csak egy 73 nm-es lakásom van, persze én cseppet tovább dolgoztam érte a szaros két diplomámmal 🙂

2021. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
0%

#36


Azt hiszem most jött el az a pont, amikor privát választ kell írnom, mert ez már nem tartozik a nyilvánosságra!

2021. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
17%
Felesleges, mert nem érdekel
2021. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%
36-os egy töketlen balf@sz!
2021. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Átmentünk saját magunk hypeolásába
2021. márc. 13. 00:33
 40/56 anonim ***** válasza:
53%
Várjál picit ő az IT munkakörben szét kereste magát!!!! ☝️☝️☝️ Ki nem irigy???
2021. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!