Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "nagyon rossz ízű" puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nagyon rossz ízű" puncit mihez tudnátok hasonlítani?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam már többetektől, hogy találkoztatok ilyennel, és baromi kellemetlen volt. Nem tudom, hogy az enyhén sós, de azonkívül leginkább semmilyen "nedvemmel" aggódnom kellene-e (nőként).

2021. márc. 8. 23:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer találkoztam ilyennel, olyan volt mintha keserű gyógyszert összekevertek volna valami kenőccsel és bekenték volna vele a puncit.
2021. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát "nagyon rossz ízű" milyen más milyen lenne? S nem sós, hanem ápolatlan, vagy ilyen-olyan fertőzés (pl. gomba), de ha adsz a higiéniára akkor nyugi nem lesz rossz ízű a p.ncid örömmel fogják lefetyelni a pasik.
2021. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fertőzött/ápolatlan, vagy nincs meg vele a kémia.
2021. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg a kémia, az íz szempontjából mennyiben más, mintha meglenne?
2021. márc. 9. 00:10
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megfogalmazni... egyszerűen idegennek érzed. Az íze sérti az ízlelőbimbód,,az illata sérti az orrod.

Egy ápolt, egészséges lány akinek számodra rosszízű a puncija, olyan mint egy 40 ezres parfüm, amit ha fizetnének se fújnál magadra. Egyszerűen olyan dolog árad belőle, ami taszítja az érzékeidet.

2021. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanugy mint pasiknal. Nem mindenki egyforma Ki mit eszik iszik Gyogyszert szedő budos fura szagu. 50eves vagyok gyógyszerek nelkul elek no kave no cigi Lehet hulyeseget irtam? szamit e nem e mindez de szerintem igen na meg a tisztalkodas. Nekem azt mondta szeretom legjobb izu puncim van mar nem vk egyutt de maig mondja barmikor kinyal-na futtyre jonne. bar ritkan de bevetem őt
2021. márc. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell aggódnod, nyugi!
2021. márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen fura büdös, savanykás, nagyon átható, kellemetlen, 3 nap után is az orromban volt a szaga.
2021. márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
... az a "leginkább semmilyen" íz lesz, amivel beindítod akit szeretnél
2021. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizarr, nagyon savanyú, inkább büdös volt és taszított.. pedig tisztálkodott a hölgy, és elmondása szerint a hormonok miatt ilyen (óvatosan azért elmondtam neki az észrevételt). Nem is igen nyaltam ki ezután, de ezt leszámítva jókat szeretkeztünk, amíg tartott a kapcsolat.
2021. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!