Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk nektek a lányok ánusza,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek a lányok ánusza,hogy tetszik jobban ha rózsaszín vagy ha barnásan el van színeződve?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 19:18
 1/9 anonim válasza:
71%
Rózsaszín.
2021. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Nem izgat. A szarásra való.
2021. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Rózsaszín.
2021. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Rózsaszín mint egy kiscica orra nyáuuu
2021. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 alonelyman ***** válasza:
33%
csak id a rózsaszín vagy vörös, barna fúj az csúnya
2021. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Engem baromira nem érdekel. Ennyire finnyás nem vagyok.
2021. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem zavar, ha barnás. Nem vagyok pedo, hogy a szűk rózsaszínre izguljak. Puncinál és popsinál is az érettebb, markánsabb változatot szeretem. Ami viszont eléggé szexromboló, az az aranyér, vagy hasonló kitüremkedés. Sokat ront az összhatáson.
2021. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jól megy az itteni csávóknak hogy fenéklyukban is válogathatnak. Ha kiderül hogy barnás a csajnak akkor offolod?
2021. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Besíkosítózva, előtágítva, befogadókészen - na úgy tetszik a legjobban, ez meg nem a színétől függ (mármint azon alkalmaknál amikor épp' az adott partnerrel análhoz van kedv, nem pedig ráerőltetve a dolgot).
2021. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!