Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A here nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A here nálatok mennyire erogén zóna?

Figyelt kérdés

Mert én eddig teljesen elfeledkeztem róla, szinte hozzá sem értem, valószínűleg azért, mert a könnyű sérülékenysége miatt nagyon érzékenynek gondoltam, viszont most esett le, hogy pont emiatt akár nagyon jól is eshet nektek az érintés. Szeretitek, ha orális szex közben megnyalják, illetve kaptok egy kis simit vagy masszázst kézzel, vagy igazából semmi különleges, neadjaég kellemetlen érzés lenne?


Illetve aki szereti, ha a heréjéhez hozzáérnek milyen, módon preferálja?



2021. márc. 9. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire, már-már utálom. Érzékenyek. És igen, teljesek egészségesek. :D
2021. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

"neadjaég kellemetlen érzés lenne?"

Dehogynem. Nagyon jó, nagyon kellemes és izgató nekem. Amikor a lány fogja, szopja a farkam, miközben a herémet is kényezteti, körbeöleli a kezével nagyon finoman, olyan, mintha az egész testemet ölelné. Finom simogatás, vagy csak tartja a tenyerében. A nyalás is nagyon jó. De nem azért, mert olyan érzékeny lenne, hanem csak maga a "gesztus", hogy erre is ügyel, vagy nem tudom, talán hülyén mondom.


Nem olyan sérülékeny azért. Lehet fogdosni bőven.

2021. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Egtyáltalán nem
2021. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Tapasztalataim szerint a legtöbb pasinak elég érzékeny. Van akinek nagyon az és nem is szereti ha hozzáérnek, de azért a többségnek jó érzés a simogaás, nyalogatás, de csak finoman lágyan:)

Aztán van egy kis réteg akinek nem érzékeny egyáltalán es kifejezetten szereti, ha gyurmázzák a heréit, de ez azért ritka

2021. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem ha kényeztetik :)
2021. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy a #4-es mondta én abba kis rétegbe tartozhatok. Imádom, ha izgatják a golyóimat. Ha a lány markolássza, szopogatja, de azt is szeretem ha keményen “meggyúrmázza”.

25/F

2021. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Erogén zóna biz' ám, viszont nagyon-nagyon érzékeny! Gondold azt hogy fürjtojások vannak a kezedben épp' csak nagyon gyengéden lehet morzsolgatni, a legkisebb nyomás is kellemetlen, szóval csak óvatosan a zacsinál!
2021. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Pàrom nem igazàn kedveli,ha ott fogdosom,nèha engedi hogy nyalogassam,èn viszont szeretek velük jàtszani
2021. márc. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
én imádom ha kényeztetik
2021. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
nekem elég lógósak de szeretem ha simogatják, nyalogatják.
2021. márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!