Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viszonyultok az olyan férfiakhoz, akik szeretik, ha análisan izgatják őket (de nem melegek vagy biszexuálisak)?

Figyelt kérdés
Zavarna, ha a barátotok élvezné, ha mondjuk néha prosztata-masszázst kapna tőletek? Vagy nem járnátok ilyen férfival? tehát nem arról van szó, hogy meleg vágyai vannak, hanem arról, hogy élvezi ezt a fajta izgatást is a hagyományos módok mellett.

2019. júl. 10. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Volt egy pasim, aki párszor kérte, hogy ujjazzam meg a se gg lyukát szo pás közben.

Undor fog el, ha rágondolok.

2019. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Engem zavarna, viszont én sem engedem, hogy a s...gembe kotorásszanak. L.
2019. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

En kicsit idegenkedek tole es engem szemely szerint abszolut nem izgat, tehat en nem csinalnam neki mert nem szeretnek mas hatsojaban nyulkalni se oda dugdozni dolgokat.


Ettol fuggetlenul elfogadom, ha vkit izgat, de ne eroltesse ram vagy oldja meg maganak. Es sztem a nok tobbsege igy van vele. Viszont ha a pasi dug meg analisan, az izgat.

2019. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
En csinalom pasinak N
2019. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen,mietz ne?
2019. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha szeretne hogy csináljam, megteszem, nincs ebbe semmi.
2019. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Kizárólag ilyen partnert keresek, aki élvezi az anális izgatást és nekem is megadja. N
2019. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szoktam néha csinálni a barátomnak
2019. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez az álompasi. Imádom csinálni, látni a pasi arcán ahogy élvezi, látni a testét ahogy magán kívűl van...húh

19L

2019. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Az első pár undorodóval közölném, hogy a pasiknak az a G pontja! Prosztata masszázsnak hívják és az egyik legnagyobb gyönyörforrásuk. Prűd tudatlan pcsák vagytok. A sexhez sem értetek... Az ilyenektől rohad ez a bolygó komolyan.

28 N

2019. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!