Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éjszakánként nincs merevedésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakánként nincs merevedésem. Mit kellene tennnem?

Figyelt kérdés

Egy ideig ment 10/11 körül is a szex, de 2 hete már csak az esti órákat megelőző időpontokban képes felállni. Mikor 9 vagy 10 körül próbálunk szeretkezni, egyszerűen nem áll fel. Akkor próbáljuk az orális szexet, viszont akkor nem olyan kemény, mint szokott lenni. Ha a reggel vagy délutáni órákban próbáljuk, akkor simán feláll és megszokott módon kemény.


Esetleg van tippetek, hogy ez mitől lehet?

Késői alvás esetleg? (éjfél, néha néha éjfél után 1 körül alszunk el, és 10-ig alszunk)


Várom a tapasztalatokat/véleményeket. Előre is köszi.


23/F



2021. márc. 10. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, több pihenés, alvás nem ártana. Sokan vannak akik úgy kelnek fel reggel mint a zombik és az első kávéig "neszóljhozzám állapot van". Bár ha este 9-10-et írsz... nos melóból hazaesve, amíg a nap nem csillapodik le fejben, nem engeded el magad addig persze hogy nehezebben jön vágy.

Amúgy tudod mi a legnagyobb libidógyilkos? A telejsítménykényszer miatti stressz. Nálad sincs semmilyen testi kiváltó oka. A partnered figyeld ne az órát.

2021. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Hát lehet, hogy az egyetem is közrejátszik. Nem kávézom. Teljesítménnyel szerencsére nincs baj. Megpróbálok normális időben elaludni és felkelni, hátha segít.



Várok még tippeket, hogy mi lehet még esetleges probléma.

2021. márc. 10. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Aludni...
2021. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, de mi van, ha nem az vagy nem csak az a baj?

Járt már valaki hasonló cipőben?

2021. márc. 10. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is már csak reggel van rendes, erős spontán merevedésem, ami nem fizikai izgatástól van. Máskor már nem áll fel, max mocorog. De rendes, határozott izgatástól mindig feláll, és tudom használni. Szerintem nincs ezzel semmi gond, egy idő után már ilyen. 24f
2021. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiaknak hajnali 4 és délelőtt 10 óra között a legmagasabb a tesztoszteronszintje. Estére folyamatosan lecsökken.
2021. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!