Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti mennyire unatkozto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti mennyire unatkoztok éjszakánként?

Figyelt kérdés
Gyakran van partneretek? Vagy volt már egyáltalán?Nekem például még nem volt soha,szűz vagyok, de már nagyon vágyom egy jó szexre, szívesen csillapítanám vágyaimat.
2017. okt. 13. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?nilyen korosztály jön be?
2017. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon, ugyanerről álmodozom minden éjjel. Sajnos még én is szűz vagyok, sosem voltam senkivel, de nagyon vágyom már egy fiúra akivel kiélhetnénk magunkat.
2017. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem a szűz fiukat bár én nem fiatal 35 +os vagyok!
2017. okt. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Éjszaka vagy alszok, vagy szexelek, esetleg mindkettőt csinálom. Nem érek rá unatkozni.
2017. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%
Ha nagyon kívános vagyok akkor előveszem a dildomat és kényeztetem vele magam :) f30
2017. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok az a típus, aki szex nélkül 2 nap után belehal a faszhiányba :) elég nehéz hűséges és tartós partnert találni, így maradnak az időnkénti alkalmi partnerek.

Ha a kérdéssel az volt a célod, hogy a szűzességed elveszítsd, írj ;)

26/F

2017. okt. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14%
Semennyire, mert a meleg párom a szotyolát a seggemben a szájával nyitja ki.
2017. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!