Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 lány 1 fiú orális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány 1 fiú orális szex milyen lesz?Másnak van már ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel beszéltem meg,ő pedig a legjobb barátnőjét fűzte be akinek már régebb óta tetszem:)Kis délután-esti lazulás lenne 3-asban,nem feltétlenül szex,inkább orális örömszerzés az ő részükről:)Ők is benne lennének de még nem csináltam ilyesmit így nem szeretnék beégni előttük,vagy a méretem miatt mivel az átlagnál jóval nagyobb.

Ez hátrány vagy pont inkább előny lenne majd éles helyzetben?Érdemes rá készülni valahogy?Mikre érdemes figyelnem?


2021. márc. 10. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Arra figyelj hogy elbüszkélkedj vele itt meg a haveroknak, természetesen a farokmérted is belefűzve :D

Egy filmben mondták "nem voltam még két nővel, de ha beütne a dolog akkor helyt állnék". Mit kell erre rákészülni??? Legyen nálad gumi, tusolj le előtte és örülj a lehetőségnek, s figyelj oda mindkét lányra, ennyike.

2021. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a méreted inkább előny persze ha nem túl nagy. Az pedig hogy csak leszopnak szerintem nem jó. Te is elégitsed ki őket . Meg én a hejedben meg is dugnám őket
2021. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az lesz, hogy elzsibbad a szád addig fogod nyalni őket. :D
2021. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Meg vagy dicserve. Most már elégedett vagy a dicsekedessel? :D

Gondolom voltál már lánnyal nem? Tudod mit jelent az oral és hogy hogy történik. Matekozni is tudsz, h 2 csaj, 2 punci, 2x több nyalas.


Előttem jól írták, lefiedesz, veszel gumit oszt csa.

UI sex után már ne gyere vissza újra dicsekedni. Kösz.

2021. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
És ennek a hetero kategóriában a helye?
2021. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!