Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold gyakorló férfiak! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold gyakorló férfiak! Ha mással szexel a feleségetek,menyasszonyotok, barátnőtök mi izgat jobban?

Figyelt kérdés
Ha a másik férfi fiatalabb, egykorú veletek, idősebb, kisebb méretű, azonos méretű, nagyobb méretű mint a tiétek, nézitek, meglesitek, vagy csak utólag meséli el a párotok?

2021. márc. 11. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
cuckoldig meg nem jutottunk, de izgat hogy a farkamnal sokkal sokkal nagyobb vibriket mennyivel jobbal elvez, ezaltal megalazza a meretemet
2021. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak a hármas érdekel, sima cuckoldot nem értem. A férfi legyen alacsonyabb, normális kinézetű és udvaroljon is, de legyen korrekt.
2021. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb meretu es meglesem vagy elmeseli.
2021. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Csak a hármas, meg többes "játszik" és lényegtelen a mérete, kinézete. Annyiban számít, hogy a partnerem vonzódjon hozzá külsőleg is, tegye a fickó a dolgát, a többi nem számít. Élő hús vér vibrátornak van használva, ha végzett a dolgával akkor utána úgyis googdbye neki.
2021. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy hány éves teljesen mindegy, ami a lényeg, hogy meglegyen a vonzalom, domináns és vad legyen barátnőmmel szemben, bírjon egymás után akár több menetet is, legyen az enyémhez hasonló vagy az átlagtól nagyobb mérete és érzékeltesse vele, hogy most csak az övé, senki másé. Ha elmeséli, nem tudja ugyanazt az élményt nyújtani, én látni szeretném az egészet, nem elég az, ha csak elmeséli és elképzelem. Így tudja jobban a fejembe vésni a "történteket".
2021. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Csak a cuckold szintén nem érdekel. Többes varriációk, okésok. Szerintem meg ne látszodjon, hogy csak a szexet kívánja a +férfi és csak űríteni van. Az állóképessége legyen legalább olyan kiváló, mint enyém.
2021. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából változó, hangulatfüggő. néha az tetszene hogy egy félénk tinisrác telelövi, néha meg az hogy két dorongfaszú néger rendesen megygalázza. na ilyenekre úgysem lesz nő :D
2021. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Mindegy csak szimpatikus legyen. Volt már pár alkalommal az évek során. Szeretem nézni ahogy rommá kúrják és a fotelból nézve verem rá. Jól kinyalják megszopatják megdugják keményen majd beleverik a szájába. Én a fotelban recskázom és szanaszéjjel lövöm ki magam. Igazából izgat ha látom hogy szexuálisan kihasználják. bnőm ritkábban megy bele mint ahogy én felhozom a témát de időnként szereti.

Régebben volt egy két szűkös hónap amikor egy lakásban fogadott vendégeket én meg sokszor a kihallatszó hangokra vertem a szomszéd szobában

2021. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen fiatalabb (30 alatti), ne legyen nekem konkurencia (ne legyen valami nagyon macsó), legyen udvarias, kedves, jó fej (velem is), és főleg ne akarjon többet, mint néha dugni egyet, tudja, hol van a helye. És legyen értelmes, szerethető srác.
2021. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokkal fiatalabb,akár egy szűz tinisrác,vagy esetleg egy sokkal idősebb,akár 60+ os,azonos vagy kisebb méretű,nézni,vagy meglesni a tudta nélkül.
2021. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!