Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, őszintén, milyen anyagi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén, milyen anyagi javakkal rendelkezzen minimum egy pasi?

Figyelt kérdés

Az alábbiak szerint:

fizetés

autó

ingatlan



2021. márc. 11. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

sokan az a baj ezt félreértik, mint ezt férfiként


attól, mert 1 nő elvárja, hogy 1 pasinak legyen kocsija, ne az anyjával éljen minimálbéren az még nem pénz éhes...


csak reális vágyai vannak, nem egy olyat akar akivel nem lehet családot alapítani, vagy épp beéri a minimummal, nincsenek tervei, hanem 8 óra gyári munka után hazamegy anyucihoz és leül a tv elé sörözni

2021. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Minimum 300 millio forint erteku legyen a vagyona. De mivel az eddigi parjaim ezt meghaladtak, teljesitse tul o is.
2021. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy biztos munkahelye amiből megél, kB.annyit keressen mint én. Ne legyenek köztünk nagy fizetés különbséget.

Nem várom el hogy autója vagy saját háza legyen (nekem sincs)

2021. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1: egy szóval nem írtam, hogy luxus színvonalat írjanak. *minimum*...
2021. márc. 11. 14:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nem igazán vannak előre hatalmas elvárásaim. nem kell autó/ingatlan/szipiszupi magas fizetés, az sem gond, ha átmenetileg nincs munkája. annyi, hogy látsszon rajta, hogy nem másokon élősködésből vagy simliskedésből akar megélni, és tesz is érte.
2021. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Legyen autója, saját lakása, fizetése nem érdekel mekkora,csak tudja az életét finanszírozni.

Így választottam párt, mindez nekem is megvolt,van.

2021. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

A szexuális vágynál nem ez a legfontosabb. Még a golddiggereknél sem - mondjuk ők nem is a szex, hanem a pénz miatt csinálják.

Egy kapcsolatnál a többség úgy gondolkozik hogy legyen annyi mint neki van. Ettől még van egy csomó nő aki az aranyhalat keresi - egészségükre, álmodozni mindig lehet.

2021. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Saját lakás, márkás autó (BMW vagy Mercedes), elég fizetés évi 2-3 külföldi nyaralásra
2021. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek más, mert ez az adott nő elvárásaitól is függ. Nekem:


-nettó 200-300 ezer

-autó nem kell egyelőre, olyan környéken élek és nekem sincs, engem sem izgat

-egyedül éljen


De most ez csak nálam van így, más nőnek meg gondolom mások a prioritásai, vagy többet vár el, vagy kevesebbet, stb. Én is lehet 5 év múlva mást várok el vagy 5 éve mást vártam el, mint most.

2021. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Én most 25 vagyok. Ha a párom is 25-27 lenne akkor egyértelműen nem várok el tőle saját autót sem saját lakást. Viszont akkor már legyen állása és annyi megtakarítása hogy velem együtt el tudjunk költözni.


Ha 28 feletti akkor jó lenne ha lenne külön lakása. Egy pici garzon is megfelel, de igen 30 évesen elvárnám hogy ne lakjon a szüleinél. Egy állás itt sem árt.


Az állás alatt annyit kell érteni hogy 200 körül én már megvagyok. Illetve ha Covid miatt nincs most munka azt is totál megértem DE ebben az esetben elvárom azt hogy legyen megtakarítása (mivel nekem is van).

2021. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!