Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresek használt minimum 4 gb...

Keresek használt minimum 4 gb RAM-mal rendelkező mobiltelefont, játékra kellene főleg (pubg, cod mobile) + filmnézésre. Max. 15000 ft a keretem rá. Vagy szegedi legyen vagy utánvétes. Ha repedt a kijelző, az nem gond, anélkül nem lenne ilyen olcsó.?

Figyelt kérdés
Viszont működjön tökéletesen max apró hiba. Viszont az érzékelése legyen tökéletes, mert ugye játszani kell. Tudom az árhoz kepest elég magas elvárások.

2020. aug. 30. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebook--->marketplace---->és betudod állítani hogy 15000 alatt legyen
2020. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi penzert marad a Candy crush...
2020. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért... hát, nem tudom. Nézelődj vaterán, jófogáson, facebook csoportokban, marketplace-n, itt-ott, hátha. De kicsi az esély. Szerintem érdemesebb gyűjtögetni hozzá, és venni egy normális telefont akár újonnan, ami megfelel a kritériumaidnak.

Tudom, milyen az, amikor egyből szeretnél valamit, de nekem is ~2 évbe tellett, mire összeraktam a pénzem egy erős gamer gépre, és az iPhone-omra 17 évesen. De jobban megéri, mint azonnal beleugrani a bizonytalanba. ;)

2020. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
#2 vagy az sem..
2020. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen telefont ennyi pénzért nem kapsz .
2020. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a PUBG meg a COD érdekel, arra van hivatalos emulátor gépre:

[link]

Teljesen biztonságos én már a megjelenés óta tolom vele a COD Mobile-t és eddig még semmi gond nem volt :)

2021. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!