Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexkapcsolatban kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatban kinek fér bele a baráti beszelgetés is? Ha meglatjatok egymást v.kettesben lesztek azonnal egymasnak estek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

több szexkapcsolatom volt

neten keresztül beszélgettem sok témáról a partnerekkel, nem csak lyuknak jók

élőben inkább szex után beszélgettünk

2021. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván belefér!

Hogy szexelnék olyannal akivel nem beszélgetek?

2021. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Beszélgetés is volt szexkapcsolatban. Nyilván nem csak lefeküdtem a lánnyal/nővel, hanem azért közben barátok is voltunk és ugyan úgy beszélgettünk sokmindenről.

28F

2021. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3# És a szex utan is tudtatok barátok maradni?ugyanugy mint előtte?

Vagy működött az a felállas is h.barát is, szexpartner is?

2021. márc. 11. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Altalában nem, mert mindíg többet szerettek volna a végén!
2021. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi is beszélgettünk sokat a szeretőmmel. Volt hogy egész nap küldtük egymásnak az üzeneteket. Sokszor semmi témákrol folyt a beszélgetés vagy csak annyi hogy van a másik épp mit csinál. Ha találkoztunk beszélgettünk szexeltünk azután megint beszélgettünk. Ha nem ismerném jobban meg a másikat nem is menne a szexkapcsolat.
2021. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#2 es a kérdést úgy értettem hogy ha végre kettesben vagytok érzitek a másikon h.kíván, látjatok rajta hogy megdöntene de meg elbeszélgettek areol milyen volt a napja. Vagy elsősorban annyi, hogy talalkoztok dugtok egyet aztán mindenki megy a dolgára
2021. márc. 11. 21:26
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 os köszönöm akkor van ilyen eset is😊
2021. márc. 11. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben belefér, nem csak arról szól hogy na ma 14:00h-kor találkozunk a búvóhelyen és 16h-ig dugunk aztán szeva, jövő hét keddig ne keress. Miért ne férne bele??? A partnerem is ember, természetes hogy érdeklődök a hogyléte felől, érdekel személyiségében is nem csak a szex.
2021. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy sosem volt hogy csak úgy egymásnak estünk, de akkor utána beszélgettünk, vagy kevés időnk volt, számomra nincs olyan hogy "csak szex" kapcsolat, mert nekem kell azért hogy megfogjon a nőben valami. Gyakran megijedtek mert mondjuk szex után kiültünk az erkélyre kávézni s fogtam a kezét utána meg jöttek az üzenetek hogy ő nem akarja a lelkem összetörni inkább ne találkozzunk többet, alig tudtam lebeszélni arról hogy ne aggódjon. Ugyan ezzel a csajjal volt hogy egyik tali előtt leültünk meginni valamit ő meg valahogy nem tudom mi volt az ok egy másik asztalnál ülő sráccal beszélt de gondoltam minek féltékenykedjek aztán mikor a srác picit elment kérte hogy menjünk gyorsan valami megijesztette és egész este ment a bújás és hogy ugye a srác nem látta hogy hová jöttünk..
2021. márc. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!