Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnèk megtanulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnèk megtanulni jobban lovagolni?

Figyelt kérdés

3 honapja szexelek, es nagyon szeretnem a lovaglo pozt de megis benanak erzem magam:( joparszor elkaptam azt a mindent elsopro erzest csak fenntartani nem tudom, kiesek a ritmusbol...pedig nagyon elveznem es kicsit mindig csalodas utana a szex hogy “nem megy” neha nem elvezem ugy

Szeretnek megtanulni normalisan lovagolni...milyen iranyban a legjobb? Hogyan ingerli a legjobban? Paromnak 16cm szoval abszolut megfelelo, volt mar huvelyi orgazmusom is



2021. márc. 12. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlással...érezz rá a ritmusára
2021. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Csinálj guggolásokat! Egy kis edzés combra jót fog tenni!


Volt kondis csajom olyan combbal hogy ihaj, és nagyon jól ment neki a lovaglás,pedig nem is tudott tejlesen tövig ülni benne mert egy kicsit hosszabb nekem és az már fájt volna neki

2021. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
3 hónapja szexelsz persze, hogy nem tudod jól. Én 20 éve szexelek mégis mindig tanulok újat.
2021. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először én is béna voltam nyugi. Mindig zavarba jöttem ha én voltam felül mert bénának éreztem magam. Gyakorlat teszi a mestert. ;) azota már imádom. Le se akarok szállni ha párom pózt akar váltani.
2021. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni kell, ha kiesel a ritmusbol állj meg 1 pillanatra adj a párodnak egy csokot es kezd elolrol

Nem fogja zavarni hidd el

2021. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
keress lovat
2021. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak előre-hátra mozogsz, hanem körkörösen is, fel-le is. Jó nagyokat tekersz, hogy kihegyezd a farkamat. Magamra is borítalak, egyik kezemmel a csuklóidat a hátad mögött összefogom, másikkal paskolom a feneked/ujjazom, miközben keményen tömlek. Azt is imádom, ha felguggol a nő, a popsija alá markolok, támasztok és így csattog rajtam. Plusz élvezet, ha csak a makkomat engedi be párszor, aztán hirtelen golyókig ül. Véleményem szerint így kell jól lovagolni. 33F
2021. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Hogyan tudnál?

Írj és megtanítok veled mindent is!

2021. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

gyakorolj! én is itt vagyok lónak!

farok: 18

2021. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi szűz 40+ os fszt ritkán látni egy rakásra...
2021. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!