Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek okoz örömet az, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek okoz örömet az, ha a párjával erényövet hordat, ha orgazmus kontrollt gyakorol felette vagy ruined orgazmusba viszi bele? És mit kap érte cserébe? Testileg? Lelkileg?

Figyelt kérdés
Olyan lányok tapasztalata érdekel, akik szívesen hordatnak erényövet a párjukkal. Annyira vágyom arra, hogy egy nő csak húzzon, húzzon, halálra izgasson. Tudom, hogy ez egy mély szereteten, tiszteleten, bizalmon, egymásra odafigyelésen alapuló kapcsolatban tud igazán megvalósulni. De szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik ebben örömüket lelik és van benne valódi tapasztalatuk. Hátha akad olyan itt, aki elfogadná a felkérést egy ilyen beszélgetésre....

2021. márc. 12. 18:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez alapvetően egy pasis kérdés, ami nem a nőket hozza lázba, de kell lennie olyan embernek is, aki partnere tud lenni egy ilyen vágynak...Vagy legalább elfogadója, megértője...legalább beszélgetés szintjén...
2021. márc. 12. 18:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nőként érdekel ez a dolog, de nincs benne tapasztalatom
2021. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!