Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok prostis tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok prostis tapasztalatok? Mi az "illem", ha prostizik valaki? Illik rögtön telefonra megkérdezni a tarifát, vagy majd az aktus után szembesülsz vele, hogy retek drága volt? Egyéb tanács? Lehet jókat kuffantani?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Én szívesen mesélek neked de csak privátban.

/Egy ex prosti/

2021. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

szex után nem szembesülsz semmilyen tarifával, mert előre fizetsz. telefonban igen megkérded azt is, alap. illem. hmm... le van irva a lapjára mit vállal és ha olyan van amit szeretnél de nincs kiirva akkor megkérded. nézd meg a képeket rendesen. figyeld a hátteret is. Ha belépsz a házba és van többféle cipő is akkor többen is vannak a lakásban stb..

becsengetsz, köszönsz. ha kéred fehérneműben fogad majd mehettek is a zuhany alá onnan az ágyba. Olvasd az értékeléseket. ha jó lány válastasz elég nagyokat lehet kefélni.

2021. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
stricije mindegyiknek les a szomszéd szobából
2021. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
1: ide is leirhatnad az illemet...
2021. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

1) Normálisan viselkedsz, a prosti is ember.

2) Az árat mindig előre fizeted, szóval azt tudod előre. Viszont jobb ha előre megbeszéled hogy mennyi mert ott helyben ha már odamentél akkor megpróbálhat még lerántani pár ropival.

3) Tisztán, normálisan, ápoltan menj, ne az aznapi fizikai munka, vagy sport után leizzadva.

4) Érkezz időben, bár ha késel az a te idődből megy.

2021. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
egy ex prosti biztos nem hívja magát prostinak, kamus fiú írogat csak
2021. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

1.vagyok

Hogyan kéne hívnom magamat arany bogaram? K.vának? Örömlánynak? Mégis mi köze van az elnevezésnek ahhoz, hogy én milyen nemű vagyok? :) Egyébként ha ezt gondolod nyugodtan írj nekem privátban, elmesélek neked bármit amire kiváncsi vagy, de képet érthető módon nem fogok küldeni, ha erre megy ki a hisztid! ;)

2021. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet jókat kuffantani. Pláne,ha van kölcsönös szimpátia. Igen,előre kell fizetni,tehát,lehet,hogy nem fogja megérni,de ez csak utólag fog kiderülni. Indítványozom,a fokozatosság elvét! Vagyis,masszázs kézi,masszázs franciás befejezéssel és utána a szexpartner. Lehet,hogy a stricije figyel a szomszéd szobából,csak elég valószínűtlen,egy egyszobás lakás esetében. Igen,ezt nem lehet tudni előre,bár szerintem,az egyéniből van több. Mármint,egy lakás,egy hölgy. Azt meg magától értetődik,hogy a ház előtt,a bejutáshoz szükséges kapott számot,nem illik,jó hangosan mondani,mert lehet,hogy a kapu,zárva marad.
2021. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Családnévvel, keresztnévvel be kell mutatkozni? Vagy csak keresztnévvel? Vagy felesleges tudnia egyáltalán?
2021. márc. 13. 11:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, kamu nevet is mondhatsz, de jó ha mondasz egy nevet mert akkor nem keveri össze mással a telefonszámodat!
2021. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!