Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ötven feletti férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ötven feletti férfiak mennyire bírják a tempót az ágyban?

Figyelt kérdés
Akik ötvenes években járnak, heti hányszor kívánják a szexet?
2021. márc. 13. 09:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
10. De utálom a kor miatti gyűlölködést. Amikor te 50 leszel, akkor te is szeretnéd, hogy a feleséged egy huszonévessel csaljon?
2021. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Heti 2 az átlag.
2021. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Már 40 felett sem ritka az olyan pasi, aki teljesen képtelen a behatolásra, de 50 felett már a férfiak legalább fele teljesen impotens. Persze ott van a másik 50%, akik még képesek a dugásra, és esetleg szoktak is.
2021. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11 remélem megérem jó lenne 60-70 évet élni az pont elég. Nem gyűlölködtem csak leírtam az igazságot, semmi több. És te is tudod jól hogy igaz, csak azon sértődik meg az ember amiről tudja, hogy igaz. Nekem nem lesz felességem én kalandozni szeretek
2021. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!