Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más hogy viseli el/ viselné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy viseli el/ viselné el ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sose kelletem egy lának se. Nem volt apakép előttem mert anyukám egyedül nevelt...

Valahányszor bepróbálkoztam lányoknál mindig az lett a vége hoyg megaláztak, vagy rám küldték a kigyúrt fiúikat....

Pedig csak egy sétát szerettem volna eltölteni velük, még anno tinédzser koromban. Vagy valami értelmes programot.

Mindegyik játssza az agyát, hogy neki rendes normális fiú kell, de mindig a bunkó kigyúrt ki ha én nem tenyészcsődörökre buknak.

Gimiben is én voltam egyedül vállaltan katolikus, ki is néztek. Céltábla lettem. Bármit tettem, csináltam az rossz volt. Ha visszaszóltam egoista voltam, beképzelt. Ha visszaütöttem akkor agresszív, ha eltengettem a fülem mellet akkor meg tutyimutyi incel.

A női irreális logikát nem lehet kis merni!!! Megjegyzem médiát tanultunk és a liberális kereszténygyalázás mindennapos volt, a tanárok részéről is.

Szóval minden lány visszautasított. Egyszer rákérdeztem miért: és az volt a válasz mert nem vagyok helyes!!!! Ennyi a logikátok. Ti vagytok az egoisták, csak státusz szimbólumnak kel nektek egy férfi lehetőleg jóképű, pénzes, és ah még hatalom van a kezében annál jobb. Ezek vagytok. Az hogy esetleg segítsetek egy gátlásos férfinak eszetekbe se jut, csak bele akartok ülni mindig a készbe.

Az összes szép lány akit ismertem az mind beképzelt volt, még az is aki fiatalabb korában csúnyább volt, aztán valaki lefektette és egyből kinyílt a csipája.Ezek vagytok. Az hoyg a szív meg a lélek hova lesz menet közben nem számít csak a diso-ban meglegyen a legjobb férfi, aki megcsinál titeket....



2021. márc. 15. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ok nélkül nem aláznak meg és nem küldenek rád senkit. Nem vagy agresszív vagy bunkó a nőkkel?
2021. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát nézd. Az én párom, a kisfiam apja, sem tetszik ám minden lánynak. Mindenkinek más jön be. Esetleg ne kislányoknál kezdeményezz? Ez még nem jutott eszedbe? Az én párom sem pénzes, se nem "jóképű" a riherongyok szerint, sőt van rajta egy kis felesleg is. De nekem ő tetszik. Emellett nagyon odaadó, kitartó, kedves, segítőkész. Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy senki sem szent. Te is biztosan tettél arra a lapátra ami miatt senkinek sem kellesz. Pl az ilyen kijelentéseid. 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valami gond a természeteddel is? Mert a lányok, nők elnézőbbek a külsőt illetően ha egy jófej természet párosul hozzá.
2021. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az persze. Elnézők...
2021. márc. 15. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezek alapján, ahogy vélekedsz a nőkről, nem azokkal a lányokkal volt baj.

Nekem oké, hogy helyes barátom van (általában tetszik mindenkinek), de pl nagyon vékony, nem izmos = nem kigyúrt. Nem tetszenek az izmos fiúk.

És nincsenek milliói. Az én mottóm mindig is az volt, hogy nem szerzek gazdagot, hanem meggazdagszunk együtt.

Valamint nem, nem jut eszembe, hogy segítsek egy gátlásos férfinak. Az azt jelentené, hogy szánalomból vagyok vele. Ami hülyeség.

De köszönjük az újabb kiírást, miszerint a nők rosszak, te vagy a legjobb, csak azért, mert annyiszor elutasítottak.

Inkább járj pszichológushoz, nem rosszból, de ez tényleg nem normális.

2021. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem irány a papnevelde, cölibátus, viszontlátás... A világnak nincs szüksége arra, hogy te és a hozzád hasolnók szaporodjanak, így is túl sok a hülye...
2021. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapám, ha nem jössz be a nőknek, azért ne rajtuk verd el a port. Évmilliók óta ez a férfi dolga; kiismerni a nő lelkivilágát, gondolkodásmódját, megérteni mi kell neki, aztán felnőni a feladathoz. A világot nem tudod megváltoztatni, ha megfeszülsz, akkor se! Neked magadnak kell változni. Attól, hogy itt szipogsz, nem fog megoldódni semmi.
2021. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért én nem teljesen értek egyet, hogy a férfiaknak kell mindig kezdeményezni,


“ kiismerni a lány lelkivilágát, gondolkodásmódját, megérteni mi kell neki, aztán felnőni a feladathoz.”


Azért a lány/nő is letehet legalább annyit az asztalra, mint a fiú/férfi !


Kölcsönös alapon alakulnak a dolgok, nem az hogy a férfinek “alá kell rendelni magát” és

“körbeugrálni “ a lányt.


Azért valljuk be a férfin van az ismerkedés neheze, a lányok meg csak jeleket küldözgetnek, ha olyan van, tesztelgetik kedvükre a férfit...


A férfi szervezi a randit és általában a cehhet is ő állja, a lány meg csak eldönti, hogy élvezte-e vagy nem...


Azért a lányok nagyon el vannak kényelmesedve.


Ugyanakkor vannak kivételek, akik nem azt nézik, hogy milyen programmal állt elő a férfi, hanem a férfit akarják megismerni és értékelik, hogy készült. (Nyilván a férfi igyekszik jó helyre vinni a lányt)


Vannak kivételes lányok, akik rendesek, őszinték és, ha megvan az összhang egy adott férfivel, akkor kölcsönös érdeklődést mutat és egyenrangúan kezeli a férfit, ha meg nincs meg az összhang, akkor élőben normálisan, kulturáltan megmondja, hogy nem és, hogy miért vagy online normálisan leírja.


Csak sajnos manapság ritkán találni rendes lányokat!

2021. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8-as. Akkor mi kivételek vagyunk. Együtt szerveztük le a randit, (moziban voltunk) párom vette a jegyet én meg a popcornt és az italokat. (Ő kólát ivott én sprite-ot) miután vége lett a filmnek még sétáltunk egy nagyot. És láss csodát.. Ő a kisfiam apja.
2021. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél vissza az arcodból Kistöki! Ez már nekem faj b@zdmeg, hogy gyalázod a csajokat egy két rossz tapasztalat miatt, de ami legnagyobb baj, hogy általánosítasz!

Eléggé sikeres vagyok a csajok terén, nyomulnak ram, szinte menekülök előlük!

Talán nem a “legjobb” csajoknal kellene próbálkozni, aki annyira bejon, hogx meglatod és már a gatyádban elsülsz, hanem fel kell ismerni s saját hataraidat.

Ne siránkozzal, mert egyaltalan nem férfias, inkább szánalmas, Kapd össze magad, szedd össze a tokod, írj rá a lanyokra, hivd fel őket és ha egy elutasít akkor mi van? Elpusztul a föld? Addig kell menni, amíg nem talalsz egy normalis lányt! Ja hogy konnyebb itt siránkozni, hat persze. Amúgy amiket írtál azok külsőségek... kopott 20 éves volvom gazdagnak sem mondanám magad de adok magamra igényes vagyok. A csajok nagy reszet hidd el h nem a pénz erdekli hanem te magad!

Hidd el, megtehetném, hogy 5 millás mergában feszitsek, de minek? Így is mindig sikerül becsajozni..szóval itt a gond veled van, adj magadra! Ne legyél kispcs szedd össze magad! Bátorság határozottság is fontos!

2021. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!