Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak nem igazán állt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nem igazán állt fel az éjszaka, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Orálisan kényeztettem, és éreztem, hogy lelankad neki. Azt mondta, azért mert fáradt. Éjszaka volt, éjfél körül... Megcsalni biztos nem csal, ideje se lenne rá meg nem is olyan fajta. Félek, hogy impotens lesz, pedig fiatal 20-23 évesek vagyunk. Ilyen lehet, hogy nem áll fel a fáradtságtól? Rosszul esett, mert lehet, hogy már nem vagyok neki szexi.
2021. márc. 15. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Elmondta, azért mert fáradt volt..

Teljesen meg lehet érteni ha éppen aludt volna, nem kívánta, emiatt nem állt fel neki. Nem kell egyből bele látni rosszat.

2021. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Fáradt volt, vagy valami aggasztotta pl suli, munkahely stb.


Vagy attól tartott ő is, hogy nem fog felállni és ettől tényleg.

2021. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát kedvesem sajnos van ilyen.
2021. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Elárulok egy titkot, a farok nem áll fel bármikor amikor csak kedved tartja. Tudod mi se kívánjuk 24/24 a szexet.
2021. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Kezdd el szoktatni magad a gondolathoz, hogy a férfiak sem robotok.
2021. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul az ilyen, nem kell olyan véresen komolyan venni, nem feltétlenül jelenti azt sem hogy nem kíván, és azt sem jelenti hogy impotens lesz, lehet tényleg csak aktuális fáradtság.
2021. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
En 10 bol 9x igy vagyok, este 9 utan senki ne akarjon velem sexelni, de reggel akar 5 kor simman benne vagyok
2021. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Majd ha rendszeresen előfordul, akkor siránkozz. Egyszeri rendszerhiba a zaklatott életvitel miatt előfordulhat, ne csinálj ebből ügyet, mert még a végén teljesítési kényszerbe taszítod.

Lehet hogy legközelebb úgy megbasz mint az ipari áram.

2021. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
lehet meleg
2021. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem működik a férfiaknak sem gombnyomásra, a tévhitekkel ellentetben. És imádom, hogy egyből a megcsalás meg hasonlók merülnek fel...
2021. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!