Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a parok ejszaka pont egyszerre ebrednek fel es ugy szexelnek spontan meg majdhogynem ‘felalomban’?

Figyelt kérdés

neha szokott ilyen lenni, hogy egyszercsak arra eszmelek, hogy ejszaka az agyban csokolozom a baratommal es egymasba vagyunk fonodva (termeszetesen szexelunk is), pedig nem osszeolelkezve aludtunk el. valahogyan igy ‘felalomban’ osztonosen egymasra talalunk az agyban, nem az van, hogy az egyik felebreszti a masikat, hanem kolcsonosen, egyszerre es ezekbol nagyon jo, meghitt szexek szoktak kialakulni.


nalunk kb 10 egyuttalvasbol 1x van ilyen vagy ritkabban, en ezt nem erzem valami gyakorinak. orulnek, ha tobb lenne, mert nagyon szeretem az ilyet, de ugye ez elegge ontudatlan dolog es nem lehet befolyasolni, nem ugy van, hogy azzal a tervvel alszik el az ember, hogy na ejszaka felkel es szexel.


masoknal milyen gyakran fordul elo az ilyen? ez a 10/1 vajon ‘kevesnek’ szamit vagy ‘soknak’?


2021. jan. 10. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2021. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 StevenUp ***** válasza:

Ez átlagos. Vannak éberen alvó emberek. Én is ilyen vagyok.

Pl én nőm lennél akkor 10/10 lenne neked ilyen "félálom" szexed.

Nem ajánlgatom magam isten ments... Csak jelzem hogy abban az esetben ha az egyik fél éberebben alszik akkor elő tud ez fordulni

2021. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem volt olyan, hogy olyasmit álmodtam, és álmom közben simoggatam a csajt magam mellett úgy, hogy nem is emlékeztem rá.

Mikor magamhoz tértem a csaj, már tiszta nedves volt, aztán nyilván jött ami ilyenkor szokott.

F

2021. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Velem soha nem fordult még elő, ha éjjel felébredek, aludni akarok és nem szexelni.

De biztos van aki huncut hangulatba jön alvás közben.

2021. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
Nálunk inkább olyan van, hogy egyik fél felébred és elkezdi kényeztetni a másikat, aki arra ébred ez még jobb szerintem :)
2021. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. A valóság más: már megint horkol, már megint lehúzta a takarót, ilyenekre ébredsz fel éjszaka.
2021. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, de nagyon ritka.

A felébredés megy, egyszerre is sokszor, de örülünk, ha vissza tudunk normálisan aludni, szexhez ritkán van hangulat így.

2021. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt. Reggel megbeszélés.. dugtunk???! Ja. :-) sőt. Az asszony imádta. Megvárta még elalszom, aztán fél óra múlva elkapott. ha esetleg fáradt vagy, ez jó megoldás.
2021. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy alkalomra konkrétan emlékszem, amikor már arra tértem az eszemhez, hogy vadul dugunk hajnali háromkor. A végén visszajeleztem a feleségemnek, hogy nem tudom, mi vitte rá, de jó ötlet volt. Erre elkezdett nevetni, hogy ő csak arra ébredt, hogy huss, nincs rajta bugyi. Semmire nem emlékszem ebből :).
2021. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!