Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefelé görbülő pénissze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefelé görbülő pénissze tényleg nem lehet elérni a nőknél orgazmust?

Figyelt kérdés

20°-os kb a görbület.

A méretével szerintem nincs baj, 15cm; 4,5cm.


Olvastam egy pár kérdést, és akinek olyan a partnere, hogy lefelé görbül, ők elvileg nem élvezték a szexet szemből...


Elvileg nem éri el a "G pontot". De olvastam olyat is, hogy nincs is G pont...


Főleg nők válasza érdekel. Köszi


2021. márc. 16. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem itt kéne tájékozódni. Van sok könyv szexualitásról, ami jól körbejárja a témát. Lehet ilyen pénisszel orgazmust okozni, G pont létezik.
2021. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán lehetne akármilyen állású a pénisz akkor is csak csiklóizgatás mellett van orgazmusom. Szerintem nem ezen múlik.
2021. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Exemnek lefelé görbült, minden szex alkalmával én élveztem el hamarabb (nagyjából 10 perc alatt) és misszionárius pózban volt a legjobb.
2021. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is egy lefele görbülő 20asom van. Minden csajomnak volt orgazmusa, nagyon soknak többször is.

Szerintem nem sok köze van a görbületeknek a női orgazmushoz. Legalább is negatív irányba nem hinnèm hogy befolyásona bármit is.

2021. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg ha egyszer már lefelé görbül, akkor abból nem lesz orgazmus 😂😂
2021. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem lefelé görbül. Párommal 10 éve vagyunk együtt, amióta összehangolódtunk azóta az esetek 90%ban tudok orgazmust okozni neki, van, hogy egy alkalommal többet is. Nem a méret és a forma számít, hanem hogyan csinálod
2021. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát nézd; ha még így is lenne, akkor megfordítod a lányt, és a relatív görbeség már felfelének tűnik.
2021. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanilyenem van, nem volt még vele gond.
2021. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!