Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mennyire akadnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire akadnátok ki, ha a barátotokról kiderülne, hogy az előző kapcsolatában erényövet hordott? Elmondjam a barátnőmnek vagy ne?

Figyelt kérdés

A ex barátnőm folyton ezzel szivat, zsarol, hogy elmondja a barátnőmnek.


Attól tartok, hogy ahogy a legtöbb lány gondolkozik, szerinte is ez férfiatlan dolog, és kiröhögne vagy ami még rosszabb kiábrándulna belőlem. Még az is lehet, hogy azonnal szakítana. Próbáltam egy kicsit puhatolózni, de nem annyira nyitott típus, sztem cikinek gondolná.


De közben az meg még rosszabb, ha a volt barátnőmtől tudja meg. Mondjam el neki inkább gyorsan? A kapcsolatunk még viszonylag friss, 3 hónapja járunk.



2021. márc. 16. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészről ne legyél olyannal együtt aki valamit ami te vagy, gáznak tart. Másrészről viszont ne vedd komolyan az exed. Ha elmondja, legfeljebb kiröhögöd és letagadod.
2021. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Dobd a szukát a pcsába akit ez zavar.
2021. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna, ha valaki erényövet hord/hordott :)
2021. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Jézus... ez komoly kérdés? Elmondhatod neki, ha szóba kerül... ha emiatt kiábrándul belőled, akkor nem is hozzád illő.
2021. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!