Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom kérdezte, hogy hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kérdezte, hogy hány partnerem volt előtte. Hazudtam neki mert tudom, hogy elítélne. Viszont az is nagyon bánt, hogy hazudnom kell neki. Ti elmondanátok vagy elengednétek a múltat és kész?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hazudnod, te döntöttél így. A kapcsolat alapja az őszinteség. Ha az nincs meg, gondok lesznek.
2021. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

hazudnod KELL? miért kellene? ha nem tudsz őszinte lenni, akkor rég gondok vannak

én simán felvállalom a múltamat, még a gáz dolgokkal együtt

2021. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon elítélne miatta. Nem akarom, hogy lealacsonyodjak a szemében. Én is megbántam, nem szeretném elveszíteni sem a bizalmát sem a megbecsülését
2021. márc. 17. 08:36
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondd el, úgysem tartott gyertyát senki. Egyébként meg még neki sincs köze hozzá, hogy kivel szexeltél, ő még akkor nem volt az életed része.
2021. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem szabad itt ilyet kérdezni mert a sok álszent emberke leszedi rólad a keresztvizet :)

Szerintetek milyen önbecsülésű férfi az aki ilyet megkérdez és őszinte választ vár?

Felháborító itt a kettős mérce is, ha egy férfi büszkélkedik 30-40 hódítással akkor ö a nagy Casanova, ha ezt egy nő teszi akkor simán leribizlizi a többség.

2021. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond el az igazat neki, jót tesz majd a lelkiismeretednek.
2021. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem is elítélnek mert nem voltam még senkivel szard le, ez a te életed, ha valaki részt akar venni benne akkor úgy kell elfogadnia ahogy vagy 28f
2021. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hazudtam. A kapcsolatunk elején bevallottam neki a 100+-at, kicsit tágra nyílt a szeme, de elfogadott így. 🤷🏼‍♀️
2021. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt hazudnod neki.

Vissza kellett volna kérdezned, hogy miért fontos ez neki.

(Semmi köze hozzá.)

2021. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Másik nézőpontot említenék. Az én szememben lefekhettél 500 fickóval is, csinálhattad pénzért is, el tudnám fogadni. Egyedül attól mennél össze a szememben, hogy nem vállalod érte a felelősséget.


Persze ez én vagyok, a pasid nevében nem nyilatkozhatom.

2021. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!