Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, amikor bemondásra nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, amikor bemondásra nem hiszitek el, akkor miből fejtitek vissza hogy volt-e orgazmusa a nőcinek? Őszintén nem figyeltem annyira, azt hittem feltűnő lesz, de nem volt semmi extra, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlen veszed észre , nem mindenkin látható amikor elélvez
2021. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azért egy normális elélvezés elég feltűnő.
2021. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűen ránézek a mellére!

A nők nagy többsége orgazmura úgy reagál hogy keményen állnak bimbik!

2021. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha neki nem kemények a bimbói soha? Legalábbis a 3 alkalom alatt még nem láttam ilyet.
2021. márc. 17. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mi ez valami kártyajáték?

bemondásra?


érezni kell.

Ha érzed hogy elment, ok, ha nem érezted meg lehet kérdezni de az már bizonytalan lesz úgyis :D

2021. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utólag sose fejtegettem. Nálunk elég egyértelmű ha van neki. Lüktet a hüvely, elakad a lélegzete, olyankor nyög (amugy csendesebb), és ha pl lovagol rajtam akkor megfeszül a teste, orgazmus után pár percig lelassít, ezzel vezeti le. Ja és szex után lecsillapodik, mosolyog, vidám. Nehéz lenne nem észrevenni.
2021. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egy csaj mondta egyszer, hogy ha egy lány akarja, akkor úgy eljátsza az orgazmust, hogy egy pasinak sem tűnik fel. Nyögés, elakadó lélegzet, izzadás, lábujjak összerándulása, punci lüktetése... Minden eljátszható, egy egyéjszakás kalandban sosem mondod meg.


Amiből le tudod mérni szerintem: 1. máskor is akar veled szexelni, nem csökken rohamosan a gyakoriság, amikor "kedve van hozzá"; 2. mondja, hogy ha valami nem annyira jó neki, és inkább hogyan csináld máshogy, ő is ötleteket ad. Ez azt jelenti, hogy legalább ad esélyt annak, rajta van azon, hogy orgazmusa legyen veled.


(44F)

2021. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kár vallatni. Ha eljátszotta, nem akarja majd lebuktatni magát: elég kínos vállalni, hogy átvert.

Ha meg volt orgazmusa, csak nem látványosan élvező típus,akkor majd elkezd miattad jobban rátenni egy lapáttal, annak mi értelme?


Tényleg azt kell, hogy éreztesd, hogy szívesen veszel ötleteket, mert te is jobb szerető akarsz lenni: bátran javasoljon dolgokat, hogy mit próbálna ki, mi esne jobban, és tegyél le arról, hogy elvárd a hüvelyi orgazmust. Ha voltál mondjuk 20 nővel eddig, akkor statisztikailag kb 4 lehetett az, aki KÉPES rá, és _legfeljebb_ ennyi, aki át is élte veled szex közben.

Csak felesleges teljesítménykényszert szük mindkét oldalról és rossz esetben színlelést a nőknél. A férfiak meg nem tanulják meg kielégíteni kézzel/szájjal a nőket, mert "az macerás", csak felizgatják, aztán berakják a farkukat,mert az úgyis mindkettőjüknek jó. Aha.

És akkor van 5 perccel később egy elégedetten szuszogó pasi, meg egy felizgatott de kielégítetlen nő, akiről a pasi azt hiszi, hogy neki is jó volt. És aztán a pasik nem értik, miért nem akarják a nők naponta a szexet, mikor pedig ők is élvezik. (?)

2021. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!