Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az evek alatt miert csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az evek alatt miert csak akkortol sikerult pasival elelveznem, amikor bevetettem a vibratorom es közben ujjazott/dugott? Ez mennyire fura?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a vibri sokkal nagyobb ingereket ad.

baratnomnek is elete elso huvelyije vibratorral sikerult csak. de nem feltetlen van ezzel baj

2021. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz
2021. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Exemet igaz nem vibrátorral hanem hasonló eszközzel tudtam a csúcsra vinni, illetve simán csak az ujjaimmal úgy hogy alá kellett tennem valamit annyira nedves volt. Vajmi köze volt a farkamhoz. A szex nem csak ebből áll össze. Ez nem minőségi rovás sem a farokra nézve, csak egy másfajta kielégülési módszer.
2021. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura, valószínű hogy nem vagy képes hüvelyi orgazmusra, így kell a plusz inger is a csiklódnak, hogy el tudj élvezni.
2021. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert csiklóorientált vagy, mint a nők többsége. A nők nagy részének NINCS hüvelyi orgazmusa, csak a csikló direkt ingerlése által. A szexet, aktust élvezik, de a csúcsra jutni csak így tudnak. Semmi gond nincs ezzel. Nem mintákat, etalonokat, szabványokat kell amúgy sem követni hanem megtalálni a saját utad a szexben és azt járni. Egészségedre!
2021. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!