Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak egy bizonyos külsejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy bizonyos külsejű pasi iránt tudok szexuális vonzalmat érezni, vélemény erről? Más is van így?

Figyelt kérdés

Kizárólag az olyan külsejű pasik tetszenek, mint Michele Morrone. Aki nem ismerné:

[link]

[link]



2021. márc. 17. 16:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#10 Igen, kivéve, ha eljár miattam szoliba.
2021. márc. 17. 16:57
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire betett a 365 nap?
2021. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Uuuuuh, nekem is nagyon bejönnek.😍 Nincs ezzel gond, de itthon nehezen találni ilyet.
2021. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#12 Imádom abban is, de mióta az eszemet tudom ilyen típusú pasik a zsánereim.
2021. márc. 17. 17:48
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egészségedre.
2021. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Már ne is haragudj, de ha nincsen barna bőröm és szakállam akkor nem is kellenék? Szeretlhetlek én téged úgy ahogy a világon senki más nem fog, de ha külsőleg nem felelek meg az elvárásaidnak akkor keressek mást? Ez a felszínesség számomra undorító és hidd el, más sem fog tapsolni érte. Kicsit értékeld át magadban a dolgokat. Persze fontos hogy valaki szexuálisan is vonzó legyen számodra, de nem lehet mindent erre építeni.
2021. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit vagytok úgy felháborodva, én is csak a jó csajokat szeretem. Az meg hogy ki a jó csaj, nyilván szubjektív. Miért baj ha konkrét elvárásai vannak a külsőt illetően?
2021. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 alonelyman ***** válasza:
76%
de milyen nehéz itthon találni? amikor a magyar férfiak 80%a sötet hajú, ha ugyanezt írnád sakndinaviaban akkor még érteném
2021. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát csak magad alatt vágod a fát az egyedi igényeiddel.
2021. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Magánügyed ki tetszik neked. A művelt rómaiak óta tudjuk ízlésekről nem lehet vitatkozni. Speciel pont nem úgy nézek ki mint a Hoolywoodi filmszínészek, de kit érdekel? Van még ezer virág a réten, akinek kizárólag a Jason Momona meg a fenti figura tetszik csinálja - elmegyek mellette, kedves egészségére. Egy étteremben sem szólok bele a szomszéd asztalnál ülő rendelésébe, semmi közöm hozzá.
2021. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!