Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismersz-e hármas kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz-e hármas kapcsolatban élőket? Szerinted működhet? Kipróbálnád?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan szex kapcsolat. Hármas együttélés, hasonló? Bármilyen sztori erről? Szerintem izgalmas lehet úgy élni. Kipróbálnád ha lenne rá lehetőség? Ha igen, 2 ellentétes neművel, vagy 1 nő 1 férfi + te arányban?


Én egyről tudok a faluban, ahol a férfi hazavitte az új "menyecskét", de igazából a régitől sem váltak el, szóval 3-an együtt laknak. A franc se tudja mi folyik a 4 fal között. A második asszony még csak 30-as, így attól is lett gyereke, aztán egyszer az egyik nő máskor a másik vitte oviba meg minden. Elég fura volt egy darabig, de megszokták, igazából semmilyen családi balhéjuk nem volt soha azóta se. Nem kitaláció. Hasonlóak érdekelnének.



2021. márc. 18. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyre gyakoribb az ilyen. Azt látom h felelősségtudatosabbak a hármasban élők.
2021. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ilyesmi már itt is előfordult, bár nem konkrétan így. Mert ott el is váltak, de a per után is még jóóó darabig az ex-feleség az újdonsült párral együtt lakott. Saját háza nem volt, igazából normális munkája sem, szerintem csak megtűrték, amíg talált valakit.

Egyetemen láttam néha egy fiatal pasit, aki nem a mi korosztályunk volt igazából, szerintem pár évvel idősebb, de két kis csajjal is kézen fogva járkáltak meg puszizkodtak. Aztán felszívódott, gondolom végzős volt. Na az nem tudom, hogy mi volt, biztos nagy kaszanova lehetett.

Amúgy kövezzetek meg, de én simán kipróbálnám. Két pasi nehezen menne bele, ha egy másik csajszi lenne a dologban, és ugyanolyan nyitott mint én, akkor nekem nem jelentene gondot az osztozkodás, amennyiben egyenlően lennénk kezelve, és jól kijönnénk.

Erről viszont manapság csak álmodozhatunk, még évtizedek is lehetnek míg a poligámia elfogadott lesz.

2021. márc. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Na azért lehetett ott csajbunyó szépen mire kialakult hogy ki a ház úrnője :)
2021. márc. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Nem, igazából semmilyen családi balhé nem volt, vagy legalábbis híre nem ment. Van egy lánya a feleségétől is, gondolom nem akarta kitenni, vagy csak úgy otthagyni őket. Még vásárolgatni is láttam együtt a két nőt, ha nagy gondok lennének otthon, gondolom nem járnának el együtt. Részleteket viszont nem tudok, így sem hogy közel lakok hozzájuk, max köszönőviszonyban vagyunk. Ennek már több éve, hogy idehozta a másik nőt, azóta a kisfiú iskolás. Meglepőnek nem mondanám, mert eléggé furcsa páros voltak alapból is, de csámcsogtak rajta eleget az biztos. Nem tudni, hogy azért néha otthon áll a bál, vagy nyugi van, de ott vannak mind együtt azóta is. Azóta úgy tűnik megszokták az itteniek is, már nem témáznak róluk.


#1 Hát szerintem annyira nem gyakori, esetleg az Államokban, nálunk még gyerekcipőbe járhat a dolog. Habár nagyvárosokon gondolom nem érdekli annyira az embereket, itt falun ahol lakok, biztos erről beszélne mindenki.


#2 Köszi a történeteket, érdekesnek hangzik. Még szívesen olvasgatnék ilyeneket, érdekel a téma valamiért. Lehet én is kipróbálnám, bár nem tartom esélyesnek, hogy tartósan működne is. Az egyik fél szerintem egy idő után kiesne a játékból.

2021. márc. 18. 01:38
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Persze hogy járnak együtt vásárolni, de fogadjunk mindíg csak az egyik cipekedik.

Ha már eldőlt ki a ház úrnője onnantól kezdve béke van.

2021. márc. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én jártam 1x egy ikerpárral, de rossz vége lett.


21/L

2021. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Jah a cigóknál ez gyakran megesik,amugy ism 1 ilyen párokat vagymi,minda 3-an bolondok voltak,de működött a kapcsolat.
2021. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!