Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés viselni a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés viselni a férfi erényövet?

Figyelt kérdés

Milyen az hogy nem tudja a himtag elerni teljes meretet?

Milyen elerni a csucsra benne?

Milyen az amikor napokig hordja viseloje?

Miert izgato?


2021. márc. 18. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Főként ez akkor izgató ha van ki őrizze a kulcsokat hozzá. Akit ez a téma lázba hoz az szereti ha a nemi szerve illetve a szexuális élete felett rendelkeznek,pl. eldöntik mikor hogyan élvezhet el stb.

Lehet napokig vagy akár hónapokig is viselni, egyedül a tisztálkodást kell megoldani, az öv típusától függően lehet úgy is hogy rajta marad, de mindenképp érdemes hetente (felügyelet mellett) levinni egy fürdéshez. Az elején kényelmetlen, fura de izgató érzés is egyben, aztán megszokja az ember és egy két hét múlva az a fura ha épp nincs rajta.

Noha nem egyszerű, a legtöbb (főleg olcsóbb) eszközben el lehet élvezni pl vibrátor segítségével, de nem lesz olyan jó érzés (inkább csak kiürül a tartály és kész, kevésbé érzed izgatónak). Ha komoly öv van akkor nem biztos hogy sikerül, legfeljebb prosztata masszázs segítségével folyhat ki a sperma.

Érdemes olyan övet választani ahol a pénisz lankadt állapotban épp kitölti a ketrecet, különben a merevedés fájdalmasabb illetve ha gyűrűs változat van fent akkor nagyon húzza a heréket.

Remélem segített.

2021. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem itt mindent leirtal amire gondoltam. Koszonom a valaszt.
2021. márc. 18. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az hogy nem tudja a himtag elerni teljes meretet?


Először furcsa, de aztán megszokod. Bizonyos esetekben kissé kényelmetlen, kellemetlen is lehet. Ha napközben elkezd felállni, de nem tud, az jó érzés, mert egyből eszembe jut hogy a feleségemnél a kulcs és csak ő dönthet róla h levehetem-e..

Az éjszakai merevedés viszont eléggé intenzív ilyenkor van h arra ébredek h fájdalmas. Mivel a ketrec kialakítása olyan, hogy húzza a heréket. Van olyan erényöv ami egy rendes öv, ebben nincs ilyen probléma elvileg.


Milyen elerni a csucsra benne?


Nem erre van kitalálva. Pont az ellenkezőjére, hogy ne élvezhess el. Személy szerint próbálok nem elélvezni benne, mert nem túl jó érzés. Úgy hívják ruined orgasm. De előfordulhat simán, pl. 2 hét bezártság után. Még vibrátor se kell hozzá..


Milyen az amikor napokig hordja viseloje?


Szuper! Én általában 1 hétig szoktam viselni, de elég gyakran előfordul, hogy 2 hétig is rajtam hagyja a feleségem. Személy szerint, 4-5 nap után már a falat kaparom, és bármit megtennék, csak hogy levegye rólam.


Miert izgato?


Mert van bennem egy kis szubmisszív hajlam, izgat hogy a feleségem dönthet mikor élvezhetek el. Azért hogy kiengedjen, sokkal jobban próbálok a kedvében járni, minél többet kényeztetem orálisan és ez még jobban fokozza az élvezeteket, egyben a frusztrációt is. Mikor végre lekerül, az is nagy élmény, sokkal jobb az orgazmus úgy.

2021. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!