Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es nők! Előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők! Előfordult már veletek, hogy megkívántatok egy alig 20-on éves fiatalembert? Szégyelltétek, titkoltátok vagy lett valami belőle?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult elo
2021. márc. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután ő kezdett el flörtölgetni, eljátszottam a gondolattal, szívesen kipróbálnám. De túl későn, aztán meg már nem volt rá lehetőség.
2021. márc. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző:)

Olyan már volt, hogy észrevettem, hogy tényleg nagyon fiatalkák fixíroznak "úgy". Egyikük be is szólt, hogy amúgy beindult rám, a másikat nagyon ritkán látom és ő nagyon távoli rokonom is.

A beszólósnál belegondoltam, hogy tejóisten, tényleg dögös pasi lesz pár év múlva, kár, hogy ilyen gyökér szegény.

A másik meg kissráckora óta rajongott értem, és nagyon megdöbbentett, hogy képes úgy nézni, hogy... abból minden lejön, és belepirulok.


Viszont ez a közelében nincs annak, amikor megkívánok valakit és tényleg rávetném magam. Csak észrevettem, hogy bejövök nekik, és elég egyértelmű, hogy szívdöglesztő fickók lesznek, úgyhogy hízik a májam :)))))

2021. márc. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, elég tartalmas futó kaland lett belőle.
2021. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Most mit kell hazudozni?? De jellemző ez az álszenz viselkedés a nőkre!!!
2021. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet-e belőle szexnél több, így ha tetszik is a nőnek, nem biztos hogy belemegy egy kis kalandért... Bár sokan lazán veszik...


Kérdező, te a nő vagy vagy a ffi? Ha van kedved írhatsz privátban...

2021. márc. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!