Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok veletek előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek előfordult olyan, hogy párkapcsolat alatt megkívántatok más srácokat is, mert valahogy előjött belőletek a kíváncsiság? Vagy ez múlt azon például, hogy mennyire szeretettétek a másikat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Megtetszeni megtetszik, de nem csalnám meg a párom soha.
2021. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Amikor már nagyon rossz volt a párkapcsolatom, akkor volt hogy tetszett más. De akkor sem léptem volna soha félre.
2021. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Boldog vagyok a férjemmel.
2021. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Hűséget fogadtam nem vakságot. Azért mert benedvesedek valakire még nem csalom meg a párom.
2021. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Itt a megcsalás az sok formában jelen lehet, van akinek csak az ha már a csókig eljut az illetővel , de van akinek már a puszta fantázián alapján lévő gondolat is az .


Nekem is van , amikor volt egy élet meghatározó kritikus mély pontunk a Férjemmel jobban megnéztem a férfiakat és persze ezt Ő is tudta , de abban is teljesen biztosak voltunk hogy soha nem csalnánk meg egymást.

2021. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Laci férjnél vagy?
2021. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Volt de nem csaltam meg
2021. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Attól hogy van párom más férfiak is megtetszhetnek, de nem fogok senkit sem megcsalni.
2021. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Láttam egy jó pait a héten be is nedvesedtem tőlle, a szex maga nem hiányzik mindent megkapk Othon, csak a kedvesség figyelmesség hiányzik de ezt honnan tudhatnám hogy megkapom e attól a dögös srác tól.

Így én nem csalok.

2021. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Jópár éve együtt vagyunk, így termèszetesnek tartom, hogy előfordult néha, hogy megtetszett más is, de soha nem csalnám meg. Ugyan úgy szeretem, mint az elején, sőt, sokkal mélyebben, nem ettől függ számomra, hogy felkelti-e más is mellette a figyelmem.

Nagyon jó vele a szex, meg a kapcsolatunk is, szóval így persze könnyű, de ha nem működnének már olyan jól a dolgok, akkor sem tenném meg vele, hogy megcsalom.

2021. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!