Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A srácokat hogy nem zavarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácokat hogy nem zavarja az, ha csak szex van a kapcsolatban, abban az esetben, ha "meg van érte őrülve"?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, olyannal vagy szexkapcsolatban, akivel a legjobb. Állandóan rá vagy startolva, nem birod nélküle, huzamos, nem múlik, állandóan akarod, imádod azt a nőt.


Ennyi hogyhogy elég tud lenni és nem tartanak attol, hogy elmulik elvész, es valamikor már a telefont se fogják felvenni majd egymásnak, azaz hogy véges a dolog, de már az első naptól?


Ez nekem annyira olyn hátsó zavaró tényező igy megélni a jelent vele. Mikozben tudom hogy a szerelmi kapcaolatok ia halálra itéltek eleve a legtobb esetben, azt mégis megtudom èlni mégha tudom azt is hogy nem illünk össze hosszu távon.


Probálok a mában élni a sráccal, de ez folyamat bennem van és irritál.

A srác csak annyit felel ezekre hogy ne agyaljak.

Hát köszi



#elmúlás fájdalma
2021. márc. 18. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet neked szexkapcsolatod? Ennyire jól mélytorkozol?
2021. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nekem is volt. A lánnyal szexkapcsolatom volt tavaly februártól júniusig, én többet kezdtem el érezni iránta, de június óta nem beszéltünk. Facebookon letiltott, számomat letiltotta, így gyakorlatilag elérhetetlenné vált számomra azóta. Féltem ettől, de én is úgy voltam vele, hogy a mában élek, de tudtam, hogy egyszer eljön ez. Mivel ő nem akart ennél többet.

22 F

2021. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezért kerülöm a szexkapcsolatot , mert túl érzékeny vagyok. Nem bírnám ki ha nem szeretne
2021. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából a szexkapcsolatot emiatt én is kerülném, mert ha nagyon vonzó a nő számomra, akkor elkezdhetek érzéseket is táplálni iránta egy bizonyos idő után. Csak mivel nincs barátnőm, szex nélkül pedig huzamosabb ideig nem bírom, így kénytelen vagyok belemenni. Vagy ha épp nincs más, akkor marad a prosti, hisz ebben a jelenlegi helyzetben az ismerkedési lehetőségek is lecsökkentek.
2021. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleg gyengelelkű vagyok . Ezert nem.megyek bele ilyenekbe
2021. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ezt érzelmek nélkül nem is lehetne igy.

A kapcsolat inkább az, ami nincs

2021. márc. 18. 13:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoval szerintem a jó szexhez meg szenvedelyhez, és hogy eleve tartson is tovább, sokáig, eleve kellenek érzelmek is.
2021. márc. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!