Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vaginizmus, ha nem tudunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vaginizmus, ha nem tudunk szexelni? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyanokat keresek akik jártak már hasonló cipőben, mert kicsit kilátástalan a helyzet. Barátnőm alapjáraton elég szűk, de sosem volt különösebb problémája a szexszel, ahogy nekem sem. Egy évet hagyott ki utolsó barátja óta, mi pár hónapja próbálkozunk de nekünk még nem jött össze, annak ellenére, hogy igencsak vágyunk rá mindketten. Olyan görcsösen kemény a vaginája feletti izom, és olyan szűken tartja, hogy az ujjam is alig fér be, sokszor csak nehezen és fájdalmasan. Ilyen neki eddig nem volt, voltunk nőgyógyásznál, de annyit mondott, hogy minden normális, elváltozás nincs, majdcsak összejön. Próbálkoztunk bőséges síkosítással, sok előjátékkal, Kegel-gyakorlatokkal és relaxálással, de még semmi nem működött igazán. Olvastam a vaginizmusról, de fizikai oka nincs, az elmúlt egy évben pszichésen nem viselte meg semmi, korábban pedig nem volt problémája másokkal. Ráadásul volt már igencsak "méretes" partnere, én pedig teljesen átlagos vagyok, nem egy kolosszus.

Olyanok segítségét kérem, akik voltak már hasonló helyzetben, jó lenne hallani róla, hogy nekik mi segített, vagy milyen lehet így a jövőben.

Bármi ami ehhez kapcsolódik segítség lenne, és köszönöm szépen!



2021. márc. 18. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok ilyen, de egyelőre sajnos nem segít semmi. Mi is próbálkozunk, de ehhez idő kell. Nálam annyi a különbség, hogy nem volt más, így nincs összehasonlítási alapom, viszont tudom a pszichés okát, mert régóta járok terápiára. Mint írtam, biztosan én sem tudok, de amiről azt gondolom, hogy segít, az a terápia, és a gyakorlás. Rossz, hogy ettől a szex ilyen direkt lesz, és bennem mindig ott a vágy, hogy na most majd sikerül, és aztán újabb kudarc...ez megvisel, de mindketten hisszük, hogy rendbe fog jönni. Addig meg marad a petting, meg a próbálkozás ujjal, előjátékkal stb.

Kedves tőled, hogy ilyen gondoskodó vagy, kitartás kívánok nektek és sok kommunikációt!

2021. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen-igen, készülünk mi is terápiára, legalábbis szexuálpszichológushoz, hátha segít (ha tudna bárki jó szakembert ajánlani azt nagyon megköszönném, főleg ha valakinek segített már).

Köszönöm, hogy válaszoltál, sok sikert és kitartást kívánok én is nektek!

Ha valakinek van még ezzel tapasztalata, szívesen olvasnék róla.

2021. márc. 18. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

semmi tapasztalatom nincs de a véleményem vagy a gondolataim le írom.

talán valamilyen izomlazító jól jönne,esetleg meleg víz relaxáció hogy minél jobban el lazuljon. Ne csak akkor legyetek intim helyzetben mikor vágytok rá szóval izgalom nélkül szexuális feszültség nélkül próbáljátok meg tágítani vagy ő magának. lehet benne egy fajta szorongás is hogy nem sikerülnek a dolgok. talán az anál is jó ötlet ki tudja lehet tágítaná elvileg masztinál is szokták és így is elélveznek,szóval van kapcsolat (nem tudom jobban kifejezni).

Remélem nem írtam nagy hülyeségeket minden jót nektek!

2021. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!