Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan hogy álltatok este egyedül az utcán és leszólított titeket egy csaj azzal a szánt szándékkal hogy pénzért cserébe szexet kinál? Hogyan reagáltatok rá? Ha volt ilyen mesélnétek részletesebben? Csak kulturált módon ha lehet!

Figyelt kérdés

Velem hajnali 1 órakor megtörtént.


Álltam a vasutállomáson, egyszer csak odajön egy csaj. Ketten voltak, de abból csak az egyik jön oda.


Majd megszólít ezzel a szöveggel; ,,Bocsi nem tudsz valahol egy szállást"


Reagálásom: ,,Szia, nem vagyok recepciós"


Ismét a csaj: ,,Azért köszi"


Én: ,,Igazán nincs mit"


Csaj: ,,Te! Szex nem érdekel" ?


Én: Mondtam neki: "Ingyen van,,?


Reagálása: "Áhh ingyen nem,,


Én: ,,Na jólvan mentem hali, neharagudj de ha fizetnem kéne, mennék a rosszlányok.hu-ra, lenne ott szebb csaj is nálad"


Csaj: ,,Oké szia"


Majd lelépett ő is, meg én is.



Amugy a két lány nem lehetett több 22 évesnél, de lehet hogy sokat is mondtam.


Az aki nem jött oda az Magyar volt, aki meg odajött az roma.



Amugy egyikse volt valami ,,tyüű de jó csaj"......



Meg szerintem nem voltak prostik se, bár a látszatt néha csal, valószínű utca lányok akik zsebpénzt akarnak keresni......)


Vagy aztán kitudja, az egyikkel szexeltem volna, a másik meg ki rabolt volna észrevétlenül (vagy távolból valaki figyelte őket kocsiból) amig megdugom mindkét csajt, addig az illető kirabolja az értékeimet (lányok az elterelők) aztán a kutya se gondolná hogy a lányoknak valami pereputya, mert gondolhatná az ember hogy valami arra járó, hiszen a lányokat mind végig k--urtam.....


Kiváncsi volnék hogy aki már k--rt meg ilyen utcai csajt, mik a tapasztalatok? Mennyivel más a rosszlányok.hu, és mennyivel másabb az utcai?


Az utcai miért nem a rosszlányokon hirdeti magát, és miért az utcán? Olcsóbb?



Rengeteg kérdés van a fejembe, várom a válaszokat, aztán majd még írok kérdéseket.



2020. szept. 2. 06:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
????
2020. szept. 2. 07:32
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora egy seggfej vagy.
2020. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Miért is? Indokold meg!
2020. szept. 2. 07:44
 5/29 anonim ***** válasza:
40%
Miért kéne? Nem vagyok recepciós.
2020. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Csak 1*, de azon a környéken nem volt más várható...
2020. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ezért: Én: ,,Na jólvan mentem hali, neharagudj de ha fizetnem kéne, mennék a rosszlányok.hu-ra, lenne ott szebb csaj is nálad"
2020. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy bűntudatnak kéne lenni, más elküldte volna a halál f^^szára. Örülhet inkább hogy nem tettem vele meg.
2020. szept. 2. 08:00
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

" Meg szerintem nem voltak prostik se, bár a látszatt néha csal, valószínű utca lányok akik zsebpénzt akarnak keresni......)"

A prosti meg az utca lányok közt mi a különbség???

2020. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A prosti az prosti, az utca lány pedig az aki céltalanul járja az utcát. ,,utca gyereke"....
2020. szept. 2. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!