Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Mit tanacsoltok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tanacsoltok? Egyre jobban kivanom a rendszeres szexet, nokkel, nagyon jol este mar, de baratnom nincs jelenleg, a covid helyzetben nehez szerezni. Az onkielegitest unom. :D 35F

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 16:13
 1/8 A kérdező kommentje:
*nagyon jol esne mar
2021. márc. 19. 16:14
 2/8 A kérdező kommentje:
Prostik is eltuntek covid alatt
2021. márc. 19. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha rájössz mond el nekem is!

Tudom ajánlani a tindert, ha fotogén alkat vagy (én nem, szóval ez nem opció)

Vagy a kijárást, ismerkedést a való világban (nem akarok hazahozni semmit se, szívek ez se opció számomra)

2021. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ismerkedj, gondolom most nem arra vártál, hogy jelentkezzünk, hogy velünk csinálhatod nyugodtan. Van ezer online társkereső amin most is tudsz ismerkedni.
2021. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze h nem, értelemszerűen más tanácsra gondoltam :D
2021. márc. 19. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok nőként.🙂
2021. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv a "klub"-ban, Kérdező!!😆 Sajna marad a rojtosra vert répa, esetleg keress egy masszőrt, aki "happy finish"-t is vállal.

Őszintén, nehéz helyzet. Hasonló cipőben vagyok, mint Te. Próbáltam ismerősi körben diszkréten szombat esti programra invitálni hölgyeket (filmezés, borozás stb.), de vagy nem volt nyitott vagy sose ért rá.. a Tinder nem az én világom. Rendesen "rápörögtem" a dologra én is, de miután Marok Marcsi sokszor "kéznél van", így "kézenfekvő" megoldást találtam. Plusz gyógyszert szedek, és ezt az izgága szexuális frusztráltságot is érezhetően lecsökkentette.

2021. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig a szex az immunrendszert erősíti, tehát Covid-biztos!
2021. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!