Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom ez így itt szokás-e,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ez így itt szokás-e, és kérlek ne nézzetek le emiatt.?

Figyelt kérdés

18f vagyok (lassan már 19) és szűz. Szeretném elkezdeni a szexuális életem, mert úgy érzem le vagyok maradva. Próbálkozok ilyen-olyan oldalakkal és itt a gykn láttam (lehet irónia volt) hogy itt is lehetne próbálkozni.


Kérhetek tőletek tanácsot?

Köszönöm



2021. márc. 19. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tanácsot.. de mégis miről lennél lemaradva?
2021. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva.
2021. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem is inkább fizikailag hanem magamban vagyok lemaradva, az én koromban sokan mások már javában benne vannak ebben a témában, az már más kérdés hogy ez etikailag jó e, de én is el szeretném kezdeni.


Néztem a rosszlanyokat, de úgy érzem még nem vagyok azon a szinten hogy ott keressek. A swinger klub sem opció az 50 éves emberekkel, főleg ezekben az időkben. Van Tinderem, de ott a pletykákkal ellentétben nem úgy vettem észre hogy szexkapcsolatot kereső nők vannak fenn. (Természetesen kapcsolatot is keresek szóval ennek is örülök)


Nem hinném hogy vannak, de ha vannak olyan oldalak mint a Tinder csak kifejezetten szexre és nem a rosszlanyok féle tudnátok ajánlani?


Illetve itt gykn lehetséges az eféle csajozás? ;)

2021. márc. 19. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhha... Kapcsolatot keresel. Latszik.
2021. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ismerősi körben keresel barátnőt?
2021. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

'az már más kérdés hogy ez etikailag jó e'


Már megbocsáss, de mi köze van az etikának a szexhez, ami egy teljesen természetes dolog? Az ilyenek miatt létezik ennyi életképtelen szűz. Az van belétek nevelve, hogy a szex az rossz és elítélendő. Baromság.

2021. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem se vagy lemaradva.


#5 Pl. mert az ismerősi körében kevés lány van és azok foglaltak.


Ugyanitt tízessel érettebb fiatal férfi keres hasonló céllal nőt. Van tapasztalatom nők terén. Bátran írj rám akkor is ha visszafogott lány vagy.

2021. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Vegyé birkát.
2021. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sorrendben válaszolva.


Nem vagy semmiről lemaradva, 18 évesen még pláne nem. Nem lóverseny ez, nem időre megy.


Lehet itt csajozni, de sokkal rosszabb a "hatásfoka" mint a normál társkeresőknek. Itt nem látod még az életkort, lakhelyet, testalkatot, egy rövid leírást sem, teljesen anonim 0-ról kell indulni. A másik, hogy alapvetően ide nem azért jönnek a lányok, míg egy társkeresőre meg értelemszerűen azért hogy ismerkedjenek. Ettől még akár itt is lehet, de csak azon az eleven hogy ha bárhol tudsz "megy" akkor akár itt is.


Tinder, társkeresők: a nők többsége nem dugópajtit keres, hanem kapcsolatot. Ha még nem volt párod akkor ne zárkózz el eme opciótól. Fokozatosan mindent, ne akarj egyből "dugógép" lenni ha még szűz vagy.


Swinger, NEM csak 50-esek vannak. Mindenféle korosztály jár, s tényleg a kötetlen szexé a főszerep, de szimpátia alapján megy ott is. Ettől még nagyon kellemes gangbangek, többesek szoktak kialakulni. Ha nem tudsz csajozni, de normálisan viselkedsz akkor leginkább erre van esélyed.

2021. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!